Pascal Ekran Kartlarının Çıkış Tarihi

umutarik1

Kilopat
Daha fazla  
Bu soruyu bir kere daha sormuştum ama beklemede kalın cebabını aldım :) Kusura bakmayın, sadece şunu öğrenmeye çalışıyorum. Bu ay tavsiye gelecek mi yoksa diğer ayı mı bekliyeyim?

2. sorum, pascal ekran kartlarının kesin bir çıkış tarihi var mı, beklenmeli mi, çok pahalı olur mu?

Pahalı olmaz, şu anki ekran kartları ne kadarsa o kadar olurlar ama performansları daha yüksek olacak muhakkak. AMD Ocak ayının ortalarında yeni ekran kartlarını çıkartacak belki Nvidia'da buna karşı bir atılım yapar sanırım.

Pahalı olmaz, şu anki ekran kartları ne kadarsa o kadar olurlar ama performansları daha yüksek olacak muhakkak. AMD Ocak ayının ortalarında yeni ekran kartlarını çıkartacak belki Nvidia'da buna karşı bir atılım yapar sanırım.
AMD ocak gibi ekran kartı değil, mart gibi yeni nesil Zen İşlemcileri çıkaracak.

Gösterdiğin makalede apular için 2017 yazmışlar. Ben apular ile ilgilenmiyorum ve zamanını bilmiyorum. Zen işlemcilerle uyumlu anakartlar en erken martta piyasada olacak. İşlemcilerde onları takip edecek şekilde piyasada olacak.

Gösterdiğin makalede apular için 2017 yazmışlar. Ben apular ile ilgilenmiyorum ve zamanını bilmiyorum. Zen işlemcilerle uyumlu anakartlar en erken martta piyasada olacak. İşlemcilerde onları takip edecek şekilde piyasada olacak.
Zen mimarili ilk işlemciler demiş.
Ve aylar sonra çıkacak işlemci i7 6700 performansı gösterecekmiş tam bir fiyasko.
İnşallah daha fazla performans gösterir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı