Passat hangi paket alınmalı?

Gökdeniz.Z

Decapat
Daha fazla  
İyi sosyaller, 2016-2017-2018 Passat düşünüyoruz bütçemiz 1m-1.3m arası, istediğimiz pakette cam tavan ve otomatik olmasını istiyoruz sizce hangi paketi tercih etmeliyiz ve dizel mi yoksa benzinli mi tercih edilmeli?

Son düzenleyen: Moderatör:
O bütçelerde ve ya biraz üstünde R Line Passat'lar olması lazım. Dizelleri az yakıyor, benzinlileri de dizele göre daha seri. Farklı model düşünürseniz Skoda SuperB önerebilirim.

O bütçelerde veya biraz üstünde r line Passat'lar olması lazım. Dizelleri az yakıyor, benzinlileri de dizele göre daha seri. Farklı model düşünürseniz Skoda SuperB önerebilirim.
Yakıt tüketimi ve parça kolaylığı yüzünden Passat daha mantıklı geldi. F30 düşünüyorduk ama onda da parça sıkıntısı olur dediler.

Yakıt tüketimi ve parça kolaylığı yüzünden Passat daha mantıklı geldi. F30 düşünüyorduk ama onda da parça sıkıntısı olur dediler.

Passat'ın tek sıkıntısı DSG'ye çok yüklenme pedalların altında yumurta varmış gibi yumurtayı kırmadan sürcen nazik davrancan ama güzel araba ben F30 yerine her türlü tercih ederim hem Passat'ın piyasasıda iyi 1.400.000'e 1.6TDI BlueMotion highline 150bin civarı km 2 parça boya falan olan rahat bulursunuz.

İyi sosyaller, 2016-2017-2018 Passat düşünüyoruz bütçemiz 1m-1.3m arası, istediğimiz pakette cam tavan ve otomatik olmasını istiyoruz sizce hangi paketi tercih etmeliyiz ve dizel mi yoksa benzinli mi tercih edilmeli?
İlla ki Passat alacaksanız, Highline/Elegance tercih edebilirsiniz. Cam tavan genellike Comfortline (Business) araçlarda nadir oluyor. Koltuk ısıtma ise Highline donanımlarda var. Motor konusunda 1.5TSI veya 2.0TDI tercih ederdim ben. Sizin tercihinize göre 1.4TSI ve 1.5TSI (benzinli), 1.6TDI ve 2.0TDI (dizel) modelleri yaygın ülkemizde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı