Peugeot 2008 hangi paket hangi motor alınmalı?

Hocam 1.2 Turbo alınmaz 1.6 Turbo Multijet2 varken veya 1.5 hybrid :)

Egea ile 2008 zaten rakip araçlar değil her şey motor değil o zaman çok daha eski ama güçlü araç alalım. Egea'nın cross modeli suvcuk bile olamaz ki Egea'ya da ne kadar dolu olursa olsun o paralar verilmez.

Sizdekide fiyatında zayıf motorlu donanımda özelik önermelerin sevgisini anlamak güç.
1.2 130 HP araba mı zayıf motorlu bu yazınızdan sonra daha da tartışmaya gerek yok. 1.6 dizel Egeadan daha seri olduğunu da inkar edersiniz.

Egea ile 2008 zaten rakip araçlar değil her şey motor değil o zaman çok daha eski ama güçlü araç alalım. Egea'nın cross modeli suvcuk bile olamaz ki Egea'ya da ne kadar dolu olursa olsun bana kalırsa o paralar verilmez.

Egea'daki tork daha iyi. Daha yeni üretim sayılır. İç donanım dış donanım fiziksel yazılım olarak daha Plus+loungle en dolusu bayağı iyi.
Daha sorunsuz Motor'a sahip. Maximum hız daha fazla. Yakıt deposu olarak daha iyi daha cok tercih edilip satılan bir marka/Model. 4 silindir Egea. 1598 CC hem.
Kör nokta uyarı sistemi gibi birçok özellik var.
Fiat'ın alt markaları bile süper. Ve İtalya ülkesine ait.

Şahsen bende Egea'ya olumlu bakmiyorum.

Bu paraya cidden 2008 alacaksanız siz bilirsiniz :) sırf marka için eminim onu seçiyorsunuz ama emin olun Fiat daha başarılı o markadansa bu arada ben.
İtalya, alman, Fransa otomobilerinden. Ferrari, Fiat, Audi, DS, Mercedes favroilerimden.

Egea ile 2008 zaten rakip araçlar değil her şey motor değil o zaman çok daha eski ama güçlü araç alalım. Egea'nın cross modeli suvcuk bile olamaz ki Egea'ya da ne kadar dolu olursa olsun o paralar verilmez.

1.2 130 HP araba mı zayıf motorlu bu yazınızdan sonra daha da tartışmaya gerek yok. 1.6 dizel Egea'dan daha seri olduğunu da inkar edersiniz.

Kalkışta 1.2 alır ama top Speed'e gelince gorursunuz :D
Yukarı tırmanında 1.6 gücünü hissedersiniz işte o zaman anlarsınız. 1.6 130HP Multijet2 her daim daha başarılı.

1.2 motoruda Mesela daha seri olduğunuda inkar edersiniz şimdi.(1.5 hybrid'e gore) :D
Bana kalırsa 1.5 hybrid tercihim olurdu.

2008 b segment?
Cross C segment?
Sizin kadar fanboylu birisi gormedim :D
Güya araba bilgisi var! :D

Son düzenleme:
2008 b segment?
Cross C segment?
Sizin kadar fanboylu birisi gormedim :D
Güya araba bilgisi var! :D
Birisi B-Suv diğeri standart C segment C segmentinin de en dandik aracıdır malzeme kalitesi işçilik vasat yol tutuşu berbat çarpışma testlerinden bile sınıfta kalmış bir araç dizel devri desen bitiyor tek olumlu yanı donanımı başka bir espirisi yok 720.000TL egeaya vermek de akıl işi falan değil. Babanın Egeası var Egea en iyisi tamam dostum.

Birisi b-SUV diğeri standart C segment C segmentinin de en dandik aracıdır malzeme kalitesi işçilik vasat yol tutuşu berbat çarpışma testlerinden bile sınıfta kalmış bir araç dizel devri desen bitiyor tek olumlu yanı donanımı başka bir espirisi yok 720.000TL Egea'ya vermek de akıl işi falan değil. Babanın Egea'sı var Egea en iyisi tamam dostum.

Hocam bende BMW de var Audi'de var Honda'da var fiata :D
Sadece o fiyata Fiat en iyisi diyorum işte o kadar.
B segmenteki bu 2008 iyi ise neden C değil :D
Gorende kaza testinde 5 alıyor sanki kaza testlerinde bile 4.

Birisi b-SUV diğeri standart C segment C segmentinin de en dandik aracıdır malzeme kalitesi işçilik vasat yol tutuşu berbat çarpışma testlerinden bile sınıfta kalmış bir araç dizel devri desen bitiyor tek olumlu yanı donanımı başka bir espirisi yok 720.000TL Egea'ya vermek de akıl işi falan değil. Babanın Egea'sı var Egea en iyisi tamam dostum.

Cevap verebileceğin yerlere veriyorsun ama hakklılık payım olan yerleri gormezden geliyorsun.
Kabul et sırf önermek icin cümleyi oradan oraya ata ata konuyu çarpıtıyorsun ya ne diiym.

Son düzenleme:
Egea'daki tork daha iyi. Daha yeni üretim sayılır. İç donanım dış donanım fiziksel yazılım olarak daha Plus+loungle en dolusu bayağı iyi.
Daha sorunsuz Motor'a sahip. Maximum hız daha fazla. Yakıt deposu olarak daha iyi daha cok tercih edilip satılan bir marka/Model. 4 silindir Egea. 1598 CC hem.
Kör nokta uyarı sistemi gibi birçok özellik var.
Fiat'ın alt markaları bile süper. Ve İtalya ülkesine ait.

Bu paraya cidden 2008 alacaksanız siz bilirsiniz :) sırf marka için eminim onu seçiyorsunuz ama emin olun Fiat daha başarılı o markadansa bu arada ben.
İtalya, alman, Fransa otomobilerinden. Ferrari, Fiat, Audi, DS, Mercedes favroilerimden.

Kalkışta 1.2 alır ama top Speed'e gelince gorursunuz :D
Yukarı tırmanında 1.6 gücünü hissedersiniz işte o zaman anlarsınız. 1.6 130HP Multijet2 her daim daha başarılı.

1.2 motoruda Mesela daha seri olduğunuda inkar edersiniz şimdi.(1.5 Hybrid'e gore) :D
Bana kalırsa 1.5 hybrid tercihim olurdu.

Peki

Hocam bende BMW de var Audi'de var Honda'da var fiata :D
Sadece o fiyata Fiat en iyisi diyorum işte o kadar.
B segmenteki bu 2008 iyi ise neden C değil :D
Gorende kaza testinde 5 alıyor sanki kaza testlerinde bile 4.

Cevap verebileceğin yerlere veriyorsun ama hakklılık payım olan yerleri gormezden geliyorsun.
Kabul et sırf önermek icin cümleyi oradan oraya ata ata konuyu çarpıtıyorsun ya ne diiym.

Kardeş niye hala Egea'yı savunuyorsun
Egea'ya Egea

Peki.

Kardeş niye hala Egea'yı savunuyorsun.
Egea'ya Egea.

Dostum alınmalı mı? Demişsin bende kendi fikrimce alınmaz diyorum alacakasan harici bir fikrir belirtilmesini istemiyorsan alınmalı mı? Değilde 2008 alacağım kullanan var mı farklı bir model aramıyorum diyebilirsin? Yanıltıcı başlık açılmış.
Kişisel fikrimi belirtmem size neden boyle agresifleştirdi :D
Egea evet Egea'dır mis gibide araçtır.
Avrupa'da bile tipo olarak bayağı kullanılmakta Avrupa'ya gitiysen veya bir çevren varsa gitmiş sorabilirsin genelde münihde cok var :D

Yeni konular

Geri
Yukarı