Path Of Exile oynanır mı?

Selamlar. Dungeon tarzı RPG oyunları çok seviyorum. PoE nasıl bir oyun, oynanır mı, oyuncu sayısı nasıldır? Şimdiden teşekkürler.
Bedava verildiğine göre pek de iyi olacağını zannetmiyorum. Fakat co-op olarak denemeye değer. Ben de başlamayı düşünüyorum. Steamden ekle beraber başlayalım. Arkadaş kodum: 216885245
Nick: DeSeRT Hack&Slash oyunlarına aşinayım. Diablo 3 falan oynadım. :)

Bedava verildiğine göre pek de iyi olacağını zannetmiyorum Fakat co-op olarak denemeye değer. Ben de başlamayı düşünüyorum. Steamden ekle beraber başlayalım. Arkadaş kodum: 216885245
Nick:DeSeRT Hack&Slash oyunlarına aşinayım. Diablo 3 falan oynadım. :)

Oyun aşırı güzel diyorlar. Co-op ile boss kesince tadından da yenmez diye düşünüyorum. :D

Bende oynamayı düşünüyordum ama sistem kaldırır mı bilmiyorum, bilen arkadaşlar yazabilir mi ortalama kaç FPS alabilirim?
Ryzen 7 3700U.
16 GB RAM 13,9 kullanılabilir.
RX Vega 10.
2 GB VRAM.

Bende oynamayı düşünüyordum ama sistem kaldırır mı bilmiyorum, bilen arkadaşlar yazabilir mi ortalama kaç FPS alabilirim?
Ryzen 7 3700U.
16 GB RAM 13,9 kullanılabilir.
RX Vega 10.
2 GB VRAM.
  • RECOMMENDED:
    • Processor: Quad core 3.2GHz x64-compatible
    • Memory: 16 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti or ATI Radeon™ RX560
    • DirectX: Version 11
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 40 GB available space
    • Additional Notes: Solid state storage is recommended
Dostum buradaki önerilen sistem gereksinimine göre 60 fps üstü akıcı oynarsın.

Acayip sağlam bir oyun ama bir o kadar da sabır istiyor. Oyunda acayip fazla içerik ve mekanik var. İşin doğrusu hepsini birden sindirmesi gerçekten zor. En azından ben zorlanmıştım. Ama bi süreden sonra acayip bağımlı ediyor. Uyarmadı demeyin :)

Acayip sağlam bir oyun ama bir o kadar da sabır istiyor. Oyunda acayip fazla içerik ve mekanik var. İşin doğrusu hepsini birden sindirmesi gerçekten zor. En azından ben zorlanmıştım. Ama bi süreden sonra acayip bağımlı ediyor. Uyarmadı demeyin :)

Biraz oynadım lakin anlayamadım. Çok iyi bir ingilizce seviyesi lazım herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı