Path of Exile tavsiyeler

ImortalSwerd

Hectopat
Daha fazla  
Path of Exile oynamaya başlayacağım ama oyun araştırma istiyor tarzı şeyler diyenler var. Bu yüzden aramaya başladım ama detaylı bir tutorial video bulamadım. Sizin önerebileceğiniz bir tutorial ya da kendi önerebileceğiniz şeyler varsa yazarsanız çok sevinirim. İyi formlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Tek önereceğim şey kendi kafana göre oynamaman olacaktır. İngilizce bilgisi önemli. Oyuna yeni başlayan herkese önerilen bir buildi buraya bırakacağım.

Bu buildin özelliği, "Full Leveling Section" sekmesinde oyunun başından sonuna kadar sana ne yapman gerektiğini söylüyor olması. Aynı zamanda biraz daha aşağı tarafta "Passive Tree, Ascendancy & Pantheon" sekmesinden pasif ağacında hangi noktaları aktifleştirmen gerektiğine de bakabilirsin. Oyunu öğrenmesi zor şimdiden başarılar.

Path of Exile oynamaya başlayacağım ama oyun araştırma istiyor tarzı şeyler diyenler var. Bu yüzden aramaya başladım ama detaylı bir tutorial video bulamadım. Sizin önerebileceğiniz bir tutorial ya da kendi önerebileceğiniz şeyler varsa yazarsanız çok sevinirim. İyi formlar.

Path of Exile konularını hortlatıyorum fakat olsun o kadar. Yeni başlayacak kişilerin kesinlikle bu Build'e yanaşmamasını öneririm. Her beginner yazana aldanmayın. Yeni başlayanların Ranger'ya da duelist Build'lerini oynamasını öneririm. İlk baş oyunu kavrayın zaten oynadıkça anlayacaksınız. Poe de dil konusunu söyleyenlere kesinlikle kulak asmayın kusura bakmayın ama bana göre tabiri caizse sadece deli saçması yorumlar. Hazır Build'leri yapıyor oynuyorsun azıcık attack, health, crit vs basit şeyleri debilir herkes. Düşünmeyin başlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı