Oyun Pathfinder: Wrath of the righteous - Enhanced Edition 68.70 TL!

Nasıl yani anlayamadım?

Bu sitede daha önceden üyeliğiniz varsa ve Humble Choice Classic aboneliğiniz varsa 12 dolara 8 oyun alabiliyorsunuz. Eğer 1 aylığına üyeliğinizi ertelemek isterseniz size 4 dolar indirim teklif ediyor ki bunu ayarlardan yapıyorsunuz ve 8 dolara Şubat ayına özel 9 tane oyun alabiliyorsunuz. Bu ay verilen oyunlara konuyu açan arkadaşın belirttiği oyun dahil olduğu için belirtmek istedim. Yanında Fallout 76, Five Dates gibi zamlanmış oyunları verdiği için 8 dolar gibi bir paraya verdiği oyunlar ülkemiz için bile çok uyguna denk geliyor.

Bu sitede daha önceden üyeliğiniz varsa ve humble choice classic aboneliğiniz varsa 12 dolara 8 oyun alabiliyorsunuz. Eğer 1 aylığına üyeliğinizi ertelemek isterseniz size 4 dolar indirim teklif ediyor ki bunu ayarlardan yapıyorsunuz ve 8 dolara şubat ayına özel 9 tane oyun alabiliyorsunuz. Bu ay verilen oyunlara konuyu açan arkadaşın belirttiği oyun dahil olduğu için belirtmek istedim. Yanında Fallout 76, five dates gibi zamlanmış oyunları verdiği için 8 dolar gibi bir paraya verdiği oyunlar ülkemiz için bile çok uyguna denk geliyor.

Sağ olun hocam, oyjnlara baktım. Fallout tüm serisi var zaten, five dates ve diğer oyunlar da ilgimi çekmedi ben direkt Epic'ten alıp geçecegim ama almak isteyenler için faydalı teşekkürler.

Bu sitede daha önceden üyeliğiniz varsa ve Humble Choice Classic aboneliğiniz varsa 12 dolara 8 oyun alabiliyorsunuz. Eğer 1 aylığına üyeliğinizi ertelemek isterseniz size 4 dolar indirim teklif ediyor ki bunu ayarlardan yapıyorsunuz ve 8 dolara Şubat ayına özel 9 tane oyun alabiliyorsunuz. Bu ay verilen oyunlara konuyu açan arkadaşın belirttiği oyun dahil olduğu için belirtmek istedim. Yanında Fallout 76, Five Dates gibi zamlanmış oyunları verdiği için 8 dolar gibi bir paraya verdiği oyunlar ülkemiz için bile çok uyguna denk geliyor.

Ama bu dediğiniz yapmak için bir defa 12 dolar ödeyip abone olmak lazım. Erteleme için önerdiği 4 dolar bir sonraki ay için geçerli oluyor.

Ama bu dediğiniz yapmak için bir defa 12 dolar ödeyip abone olmak lazım. Erteleme için önerdiği 4 dolar bir sonraki ay için geçerli oluyor.
Hayır, her zaman bu ay için geçerli oluyor. Ben bu ay aynı metodu kullanarak 8 dolara aldım, hatta yanında Season Pass için %75 kupon verdi, onu da Humble Bundle üzerinden 30 küsür liraya aldım ve Steam'den daha ucuza denk geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı