Patihomes sitesi güvenilir mi?

WTC

Kilopat
Arkadaşlar, kedime 620 liralık bir ev sipariş ettim fakat site hakkında yorum olarak pek bir bilgiye rastlamadım. Daha önce bu siteden alışveriş edeniniz oldu mu? Genel olarak alışverişlerimi Hepsiburada üzerinden ve bilindik sitelerden yaparım. Bu zamana kadar da hiçbir sorun yaşamadım. Aldığım ürünün ve sitenin linki Patihomes. Umarım yaşa basmayız. :)

Üstün süper arama yeteneklerim ile (!) bunları buldum. Anladığım kadarıyla güvenilir bir satıcı bu yüzden pekte sıkıntı olacağını düşünmüyorum :).

Bunlarda bulabildiğim şikayetler:

Arkadaşlar, kedime 620 liralık bir ev sipariş ettim fakat site hakkında yorum olarak pek bir bilgiye rastlamadım. Daha önce bu siteden alışveriş edeniniz oldu mu? Genel olarak alışverişlerimi Hepsiburada üzerinden ve bilindik sitelerden yaparım. Bu zamana kadar da hiçbir sorun yaşamadım. Aldığım ürünün ve sitenin linki Patihomes. Umarım yaşa basmayız. :)
Patihomes Katlı Kedi Evi Tırmalamalı Fiyatı - Taksit Seçenekleri kendi sitesinden almaktansa burdan al daha güvenilir bir yol olur senin için.

@Zakramoreas Benim için zamanını ayırıp, araştırma yaptığın için çok teşekkür ederim. Adamsın 👍

Kullandıkları kargo şirketinin Sürat olması canımı acaip sıktı yalnız :)

Birkaç saat önce aldım bile maalesef. Biranlık yapıştırdım gitti :D
Sağlık olsun. Sürat evet sıkıntı çıkartabiliyor, umarım sizde çıkartmaz iyi forumlar dilerim :).

Geri
Yukarı