Patito Pesto Soslu Cips incelemesi

Pithiux

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Konohagakure
Dün yaptığım Ülker Beyaz Çikolatalı Gofret incelemesi bayağı beğenildi, ben de bugün BİM'in Patito Pesto Soslu Cipsi'ni inceleyeceğim.

Bu cips sadece BİM'de var ve tam olarak fiyat bilgim yok (Çünkü ailemden almalarını istiyorum) ama 5 ya da 5.5 lira olduğunu hatırlıyorum.

indir.jpg

Öncelikle paketin doluluğundan bahsedelim. Paketin neredeyse %85'i dolu. Çok yemek yiyebilen birisi olarak bu cipsi çoğu zaman kendi başıma bitiremiyorum. Eğer pesto sosunu seviyorsanız bayılacağınız bir tadı var çünkü tadı tıpatıp pesto sosu gibi. Tek sıkıntısı her pakette bir ya da iki tane olan ekşi bir tat var eğer yanınızda kola varsa çok basitçe bastırabilirsiniz. Benim yaşamadığım ama çoğu kişinin yaşadığı bir sorundan da bahsedeyim. Çoğu kişi her aldığımda tadı farklı oluyor, bazen güzel oluyor, bazen kötü oluyor demiş ama ben daha hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. Bana kalırsa tam bir F/P abur cuburu.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son Patito'dan farklı bir cipsi ne zaman yedim hatırlamıyorum. Diğer cipsler hem pahalı hem de gramaj olarak az. Bunun da reklam masrafları yüzünden olduğunu düşünüyorum ve bir ürünün neden reklam gideri için fazladan para vereyim ki. Lezzeti bana göre güzel bu cipslerin.

Güzel bir inceleme olmuş.

Geri
Yukarı