Patlamış MOSFET kodu nasıl bulunur?

konfessink

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Metal İşleri - Kaynakçılık
Selamünaleyküm hocam. Elimde bir tane arçelik AS-620 uydu alıcısı var. Elektriklerin gidip gelmesiyle güç katındaki MOSFET'in kod yazan bölmesi patlamış. Bunun kodunu nasıl öğreneceğim?

20210718_104733.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok bilmeden bir yorum olacak fakat tamir işleri yapan birini izlerken karttaki bileşenleri internette bakarak buluyordu. Video şu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Acaba bu cihaz için de Arçelik'te benzer bir kılavuz bulunabilir mi bilmmiyorum.
Dediğim gibi bilgisizim bu konuda. Belki bir ipucu olur diye yazmak istedim sadece.

Çok bilmeden bir yorum olacak fakat tamir işleri yapan birini izlerken karttaki bileşenleri internette bakarak buluyordu. Video şu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Acaba bu cihaz için de Arçelik'te benzer bir kılavuz bulunabilir mi bilmmiyorum.
Dediğim gibi bilgisizim bu konuda. Belki bir ipucu olur diye yazmak istedim sadece.
Hocam, elinde bu model uydu alıcısı olan olsa ona soracağım da, nerden bulunur bilmem. Tarihi eser.

Özel bir MOSFET serisi değilse bulunması kolay bir MOSFET denenebilir ama çok uğraştırır.

Yeni konular

Geri
Yukarı