Patlayan Yenilenmiş note 7'lere Ne Olacak?

crewkinq

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkdaşlar bende şu an yenilenmiş note 7 var. Biliyorsunuz Note 7 üretimi de durdu. Sizce şu an yenilenmiş Note7'si bulunanlara n'olucak ? Samsung daha açıklama yapmadı ama yeni Note 7 de patlıyor. Cidden hayal kırıklığı. Sizin düşünceleriniz neler ? Bir de galiba Note7 iptal oldu gibi bir durum da var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung bütün kullanıcıların yeni veya eski (fark etmez) bütün Note 7'lerin kapatılmasını istediğini gördüm.

Samsung resmi sayfasında açıklama yaptı. Yenilenmiş veya yenilenmemiş bütün telefonların kapatılması ve kullanılmaması gerektiğini söyledi.

Para iadesi olucak yine. Benim için sıkıntı yok
3-4 ay bedava telefon denemiş oldum. Bide ilk siyah almıştım yeniledikleri zamanda platin gold rengini almıştım. Çok mutlu olmuştum 2. Sini alırken hayal kırıklığı işte...
Dediğim gibi ilk çıktığımda benim gibi alıp yenileyenler bedava telefon kullanmış oldu. Şimdi de düşünüyorum google pixel mı iphone7 plus mı felan diye :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı