Patriot 960GB Burst SSD 699TL!

SN750 gibi bir model "alt ürün" sayılabilir mi bilmiyorum ama SN750, SanDisk üretimi. Öylesine söyleyeyim dedim, bu da ufak bir bilgi olarak kenarda dursun. 😀
SN750 üst segment, fiyat kırdıran bir ürün. WD'nin NAND yonga tabanlı üretim fabrikası yok. Pratikte tüm WD, Sandisk ve bir alt markanın daha NAND ürünleri Sandisk fabrikasından çıkıyor. Ama marka isimlerinin altına itelenen ürün grupları değişiyor işte. :D

Almayı düşünüyorum da içine Windows, oyun falan kuracağım, yorumlara biraz baktığımda almak ile almamak arasında kaldım alınır mı sizce?

Onu bende biliyorum efsane olduğu. En az 3 yıl götürür değil mi zaten o kadar iyi PC yok bende.

Biliyoranız neyi soruyorsunuz? Alınır mı alınmaz mı diye sordunuz, alınır diyorum biliyorum diyorsunuz. :D

Evet götürür, yaptığınız işler ağır iş değil ise.

Biliyoranız neyi soruyorsunuz? Alınır mı alınmaz mı diye sordunuz, alınır diyorum biliyorum diyorsunuz. :D

Evet götürür, yaptığınız işler ağır iş değil ise.

Patriot'un çok önerildiğini biliyorum yani iyi olduğunu. Herhangi bir art niyetim yok özür dilerim. Sadece oyun ve Windows kuracağım öyle ağır işlerim yok.

Geri
Yukarı