Patriot Burst 480 GB alınır mı?

420 TL iyi bir fiyat. Ona fiyat olarak en yakın rakipleri WD Blue, Ultra 3D ve MX500 gibi görünüyor. Hepsinin newegg yorumlarına baktım. Bir kaç kişi Patriot Burst için çok kötü, çöp falan demiş ama geneli beğenmiş. Bence alınır neden alınmasın f/p olarak fena görünmüyor.

Samsung almadığınız sürece hepsi aynı. En ucuz hangisi ise onu alın. Burda 100 kişiye Hi-Level SSD nasıl diye sorsam 101 kişisi alma çöp der, fakat ben 4 senedir 120GB modelini kullanıyorum sistemim 7-8 saniyede açılıyor, 400mb/s okuma yazma sunabiliyor. Sağlığı da %100 hala. Samsung dışında SSD alacak olsam yine gider Hi-Level alırım. Millet kullanmadığı ürün hakkında yorum yapıyor marka değişik, bilinmedik olunca hemen çöp ürün gibi davranıyorlar. Boş yorumlara aldanmak yerine kullanmış kişilerden fikir al.

@kino Teşekkürler dostum.
Samsung almadığınız sürece hepsi aynı. En ucuz hangisi ise onu alın. Burda 100 kişiye Hi-Level SSD nasıl diye sorsam 101 kişisi alma çöp der, fakat ben 4 senedir 120GB modelini kullanıyorum sistemim 7-8 saniyede açılıyor, 400mb/s okuma yazma sunabiliyor. Sağlığı da %100 hala. Samsung dışında SSD alacak olsam yine gider Hi-Level alırım. Millet kullanmadığı ürün hakkında yorum yapıyor marka değişik, bilinmedik olunca hemen çöp ürün gibi davranıyorlar. Boş yorumlara aldanmak yerine kullanmış kişilerden fikir al.
Evet biliyorum, kullanan arkadaşlarımda çok memnun ve 8 ayda hiçbir sorun yaşamamışlar.
Evet arkadaşlar, Burst 480 GB almış bulunmaktayım.
FDSVSDV.png

Umarım da şubeye gönderirler, yoksa çok pis söverim :D
Güncelleme: Adamlar aradı ve şubeden teslimat yok dedi, adresi verdim bakalım ertesi gün sabahın köründe Yurtiçi şubesine gideceğim gibi duruyor :)

Son düzenleme:
Aynı gün kargo denilmesine rağmen kargom hala verilmedi, tuhaf. Normalde bugün verilmesi ve yarın elimde olması gerekiyor. Acaba sisteme mi girmediler merak ettim ve soru sordum ancak dönüş yapılmadı. Bizdehesaplı'dan alışveriş yapan arkadaşlar biliyorsa söyleyebilir mi?

Evet yarım saat önce geldi ve direkt programını vb. kurup hız testi yaptım. Sonuçlar beni fazlasıyla şaşırttı.
1592315964080.png

Toshiba TR200'den sonra bu hız o kadar mutlu etti ki anlatamam.
@Ali Rıza09 Teşekkürler dostum, sayende programını falan da indirdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı