Patriot Burst 480 GB alınır mı?

O halde adamların verdiği değerden daha iyi bir değere sahibim, şahsen sevindim ülkemizde çok bilinmeyen bir marka da olsa çok iyi işler çıkarmışlar ve fiyatları gerçekten çok ucuz.
Test eden arkadaşlar firmware'den bir haber dahi olabilirler.:D
Bende almayı düşünüyordum 480'lik 360 TL iken fiyatı aniden 500'e çıktı o ara vazgeçtim yine de fiyatta bu ara yaşadığı düşüş fena değil bir süre böyle kalırsa bende alcam yine de erken konuşmak güç uzun vadede bu performansını ve kağıt üzerinde vaat ettiklerini sağlayabilcek mi cidden bu fiyat bandında etkileyici model muadili denilcek WD Blue 100TL daha pahalı. Fiyatı bandındaki A400, HyperX Fury 3D vs. yalan yanında.

Test eden arkadaşlar firmware'den bir haber dahi olabilirler.:D
Bende almayı düşünüyordum 480'lik 360 TL iken fiyatı aniden 500'e çıktı o ara vazgeçtim yine de fiyatta bu ara yaşadığı düşüş fena değil bir süre böyle kalırsa bende alcam yine de erken konuşmak güç uzun vadede bu performansını ve kağıt üzerinde vaat ettiklerini sağlayabilcek mi cidden bu fiyat bandında etkileyici model muadili denilcek WD Blue 100TL daha pahalı. Fiyatı bandındaki A400, HyperX Fury 3D vs. yalan yanında.
Cyberpunk 2077 çıksa da yüklesem falan, şimdiden heyecanlıyım. İleride M2 SATA SSD'de alabilirim, tabii Patrıot bulamam ama illa ki iyi bir firmanın SSD'sini bulurum :)

@kino teşekkürler dostum.

Evet biliyorum, kullanan arkadaşlarımda çok memnun ve 8 ayda hiçbir sorun yaşamamışlar.
Evet arkadaşlar, burst 480 GB almış bulunmaktayım.
Eki Görüntüle 592146
Umarım da şubeye gönderirler, yoksa çok pis söverim :D.
Güncelleme: Adamlar aradı ve şubeden teslimat yok dedi, adresi verdim bakalım ertesi gün sabahın köründe yurtiçi şubesine gideceğim gibi duruyor :)

Memnun musun acaba bende aynısından aldım.

Dostum iyi günler, 240 GB modelini almayı düşünüyorum da bir sorunun var mı SSD ile alakalı?
480 olanı kullanıyorum bu konuyu yazdığım da almıştım yazma değerleri sağlığında herhangi bir azalma olmadı bu zamana kadar, memnunum sorunsuz gibi duruyor ama 240 modeline kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim.

Geri
Yukarı