Patriot Burst hızı düşük

Henry Ford

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1650 Super, Ryzen 3 3100
1614247036611.png

Patriot Burst 120 GB'lık modelini aldım ama hızları bu şekilde. 560'a, 540 vadediyordu. Sistem gayet hızlı açılıyor 12 - 13 saniyede açılıyor ancak bu testte değerler az geldi bana.

Evet hocam bunlar apacer ve Patriot SSD'ler de mevcut. SSD'lerin kronik sorunu yok ama işletim sistemi kurulması önerilmiyor bu SSD'lere. Genelde içine oyun kurmak için ya da dosya saklamak için öneriliyor. Benim de aldığım apacer SSD'nin okuma hızları başta 450 MB okuma 347MB yazmaydı. Sonrasın da 567MB okuma 490 MB yazmaya çıktı.

Evet hocam bunlar apacer ve Patriot SSD'ler de mevcut. SSD'lerin kronik sorunu yok ama işletim sistemi kurulması önerilmiyor bu SSD'lere. Genelde içine oyun kurmak için ya da dosya saklamak için öneriliyor. Benim de aldığım apacer SSD'nin okuma hızları başta 450 MB okuma 347MB yazmaydı. Sonrasın da 567MB okuma 490 MB yazmaya çıktı.

Madem böyle bir olay var Sosyal'de neden paso Patriot ve Apacer öneriyor? Ezbere mi konuşuyor millet? Ben de geçen hafta babama ve bir yakınıma aldım.

Madem böyle bir olay var Sosyal'de neden paso Patriot ve apacer öneriyor? Ezbere mi konuşuyor millet? Ben de geçen hafta babama ve bir yakınıma aldım.

Herkes olacak diye bir şey yok hocam. Yeni yeni oluşmaya başlanıldı bu durum. Geçenler bir hocamın yaptığını rehber vardı kimin yaptını unuttum şimdi. (Özür dilerim ondan sanırsam @Samotne Ciasteczka hocamın yaptığı rehberindi.) Apacer ve Patriot'a işletim sistemi kurulmamasını önerdi o da. Şahsen bunu yurt dışı forumlarda da görmeye başladım.

1614248340199.png

Anlık olarak Apacer S340 120GB SSD'im ile bu değerleri aldım. PC'yi yeniden başlatıp bir daha test yapacağım.
(Belki de artık Apacer ve Patriot SSD önermemliyiz?)

Herkes olacak diye bir şey yok hocam. Yeni yeni oluşmaya başlanıldı bu durum. Geçenler bir hocamın yaptığını rehber vardı kimin yaptını unuttum şimdi. (Özür dilerim ondan sanırsam @Samotne Ciasteczka hocamın yaptığı rehberindi.) Apacer ve Patriot'a işletim sistemi kurulmamasını önerdi o da. Şahsen bunu yurt dışı forumlarda da görmeye başladım.

Eki Görüntüle 895348

Anlık olarak Apacer S340 120GB SSD'im ile bu değerleri aldım. PC'yi yeniden başlatıp bir daha test yapacağım.
(Belki de artık Apacer ve Patriot SSD önermemliyiz?)
Samsung 860 299 TL iken Patriot almak saçma olur zaten. Şu an Samsung alınabilir fiyatlarda, bu yüzden Samsung tercih edilmeli her türlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı