Patriot Viper VPN 110 512 GB SSD alınır mı?

Sweet Cupcake

Decapat
Daha fazla  
Bu SSD markası nasıldır? Alınabilecek bir model midir? Arkadaşlar şu an sepetinde çok bir bütçem yok. 1600 TL falan var, bunu alayım diyorum önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Patriot VPN110 siparişini dün verdim, bakalım yanıltacak mı.
Rica etsem ürün geldiğinde Flash ID çalıştırarak sonuçları SS atar mısınız? Farklı donanımlarla gelebiliyor da bi' kontrol edelim size geleni.

Buradan 2. satırdakini indirin, eğer çalışmazsa SMI NVMe Flash ID yazanı indirip çalıştırın.

Rica etsem ürün geldiğinde Flash ID çalıştırarak sonuçları SS atar mısınız? Farklı donanımlarla gelebiliyor da bi' kontrol edelim size geleni.

Buradan 2. satırdakini indirin, eğer çalışmazsa SMI NVMe Flash ID yazanı indirip çalıştırın.
Sistem topluyorum işlemcim yok bir apu işlemci edindikten sonra unutmazsam sonuçları paylaşacağım.

Rica etsem ürün geldiğinde flash ID çalıştırarak sonuçları SS atar mısınız? Farklı donanımlarla gelebiliyor da bi' kontrol edelim size geleni.

Buradan 2. satırdakini indirin, eğer çalışmazsa smı NVMe flash ID yazanı indirip çalıştırın.

Bende sipariş verdim kargoda pazartesi ya da salı günü gelecek bakalım SATA SSD'den M.2'ye geçince hız farkı nasıl olacak.

Geri
Yukarı