Pavilion 15-CX0038NT En Fazla Kaç GB SSD Destekliyor?

Emre430

Decapat
Merhaba, HP Pavilion 15-CX0038NT modelinde 256 GB NVMe M.2 SSD mevcut. Müşteri hizmetleri ile konuşmamda net bir bilgi edinemedim. Bana kullanım kılavuzunda bulunan bilgileri kopyala yapıştır yaptılar. 256 GB yetersiz geldiği için yükselteyim dedim ama elimde net bir bilgi olmadığı için ilerleyemedim. Boş SATA-3 soketi var oraya takmayı düşünüyorum SSD'yi. Sistemi NVMe üzerine kurup oyunları falan SATA-3 üzerine kurmayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız SATA-3 değil de NVMe üzerinden yükseltme yapacağım. Kaç GB NVMe desteklediğini bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Merhaba, HP Pavilion 15-CX0038NT modelinde 256 GB NVMe M.2 SSD mevcut. Müşteri hizmetleri ile konuşmamda net bir bilgi edinemedim. Bana kullanım kılavuzunda bulunan bilgileri kopyala yapıştır yaptılar. 256 GB yetersiz geldiği için yükselteyim dedim ama elimde net bir bilgi olmadığı için ilerleyemedim. Boş SATA-3 soketi var oraya takmayı düşünüyorum SSD'yi. Sistemi NVMe üzerine kurup oyunları falan SATA-3 üzerine kurmayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız SATA-3 değil de NVMe üzerinden yükseltme yapacağım. Kaç GB NVMe desteklediğini bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Hocam eğer hala kullanıyorsanız bilgi verir misiniz SSD ya da RAM değişimi yaptıysanızda link atar mısınız bende değiştirmeyi düşünüyorumda.

Hocam eğer hala kullanıyorsanız bilgi verir misiniz SSD ya da RAM değişimi yaptıysanızda link atar mısınız bende değiştirmeyi düşünüyorumda.
Sandisk 500 GB sata ssd almıştım. Hala kullanıyorum. Bir sıkıntısını görmedim. 4+4 ram takılı üzerinde. Birini şimdilik 8 GB üzerinde ki ram ile aynı özellikte olan ram ile değiştirdim. Yani 8+4 oldu. Şimdiye kadar bir sıkıntısını görmedim

SanDisk 500 GB SATA SSD almıştım. Hala kullanıyorum. Bir sıkıntısını görmedim. 4+4 RAM takılı üzerinde. Birini şimdilik 8 GB üzerinde ki RAM ile aynı özellikte olan RAM ile değiştirdim. Yani 8+4 oldu. Şimdiye kadar bir sıkıntısını görmedim.

RAM modelini ve SSD modelini ya da linkini atar mısınız ben bir de 1TB taksam bir sıkıntı olur mu acaba? RAM IDE 16 GB'a yükseltmek istiyorum.

Geri
Yukarı