Pavilion laptop ısınıyor

Ben de HP Pavilion serisi kullanıyorum. Biraz daha ayrıntı verirseniz yardımcı olabilirim.

NumLock tuşunun bulunduğu bölgede net bir sıcaklık farkı var ve bu fark hissediliyor. Oyun oynarken bir sorun olmuyor çünkü orada tuş kullanmıyorum ama gelecekte bir soruna yol açmasını istemiyorum.

Sıcaklık değerleriniz nedir?

NumLock tuşunun bulunduğu bölgede net bir sıcaklık farkı var ve bu fark hissediliyor. Oyun oynarken bir sorun olmuyor çünkü orada tuş kullanmıyorum ama gelecekte bir soruna yol açmasını istemiyorum.

Hocam o bölgede sıcaklığı sık hissetmeniz normal çünkü soğutma boruları oradan geçiyor.

Bugün baktım CS:GO oynarken 65-70 arasıydı. Evet az ama net bir şekilde sıcaklık farkını hissetmem beni endişelendirdi. Daha yeni aldım çünkü.
Sıcaklıklar gayet normal.

Bugün baktım CS:GO oynarken 65-70 arasıyd. Evet az ama net bir şekilde sıcaklık farkını hissetmem beni endişelendirdi. Daha yeni aldım çünkü

Bu durum HP'ye mi özel yoksa diğer laptoplarda da oluyor mu?
Gaming laptoplarda normal bir durum. İşlemci ve ekran kartının olduğu bölge ısınır.

Evet. Tüm dizüstü bilgisayarlarda ısı borularının geçtiği yer ısınır. Cihaza uzun vade de bir sorun çıkarmaz. Hiç bir sıkıntı gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı