Paw 3395 sensör iyi mi?

Bedirhan21314

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda Cooler Master MM711 kullanıyorum Darmoshark m3s Wireless modelini almayı düşünüyorum. İnternetten sensörlerine baktım. PMW3389 sensör listenin en başlarında paw 3395 sensör ile ilgili bir cevap bulamadım. 3395 sensör iyi midir değişmeye değer mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu anda Cooler Master MM711 kullanıyorum Darmoshark m3s Wireless modelini almayı düşünüyorum. İnternetten sensörlerine baktım. PMW3389 sensör listenin en başlarında paw 3395 sensör ile ilgili bir cevap bulamadım. 3395 sensör iyi midir değişmeye değer mi sizce?
Üst düzey bir sensör diye biliyorum. @GalaxySal450

3395 iyi sensördür değiştirebilirsiniz.

Not: Aslında bakarsak çok da gerek yok diye düşünüyorum sadece fazladan DPI kazanıcaksınız. Siz bilirsiniz.

En iyi sensorlerden bir tanesi ancak 3389 ile arasindaki farki hissedemezsin.

IMG_5432.jpeg

Bunun yerine agirlik, skatez kalitesi, switch kalitesi, malzeme kalitesi, yazilim destegi, kabloluysa kablo kalitesi, sarjliysa kablosuz kullanim suresine bakmak daha dogru bir mouse secimine goturen kriterlerdir. Ama her seyden de onemlisi, eline uygun bir mouse almaktir, bunu da tutus bicimine ve el olcune gore kararlastirabilirsin.

Aradaki mesaj gozumden kacmis kusura bakmayin. Dedigim gibi Endgame daha iyi olur.

Markayı ilk defa duydum forumda konu açtığımda herkes m3s - M3 -M3 4K modellerini önerdiler. Ayrıtten o kadar da bütçem yok maalesef başka ekipmanlarda alacağım için.

En iyi sensorlerden bir tanesi ancak 3389 ile arasindaki farki hissedemezsin.

Eki Görüntüle 2040864

Bunun yerine agirlik, skatez kalitesi, Switch kalitesi, malzeme kalitesi, yazilim destegi, kabloluysa kablo kalitesi, sarjliysa kablosuz kullanim suresine bakmak daha dogru bir mouse secimine goturen kriterlerdir. Ama her seyden de onemlisi, eline uygun bir mouse almaktir, bunu da tutus bicimine ve el olcune gore kararlastirabilirsin.

Avuç içi kullanıyorum bu model biraz küçük kalıyor bir tık daha büyük olsa daha rahat edeceğim. Önerebileceğiniz 1700TL civarı kablosuz mose modeli var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı