Pay To Win fazla olmayan MMORPG tavsiyesi

mertlev

Hectopat
Görünüşe bakılırsa Free To Play MMORPG yok piyasada. En azından yarı yarıya pay to Win bir oyun varsa bildiğiniz tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O oyun güzelmiş lakin tamamen işi gücü bırakıp gömülmek gerekiyormuş diye duydum. Max 5 saat verebilirim ben oyun. A tüm günümü veremem maalesef, yine de teşekkür ederim.
tom clansy´s the division güzel ama paralı oyunu satın aldıktan sonra hiç oyun içi almadan kasılabilirsin
The Division 2 ye sahibim lakin oyun bana hitap etmiyor çok karışık geldi.

Free to play mmonun pay to Win olmamasını beklemek çok zor. Mmo oyuncu sayıları eskiye nazaran çok az. Bir çok mmorp oyunu denemiş birisi olarak guild wars 2 yu önerebilirim. Markette parayla alıp kendini güçlendireceğin hiçbir şey yok. Son level setlerini çok rahat dizersin. Exotic olarak geçenleri. Bu setlerin bir üst seviyeleri de var elbet fakat stat bakımından uçurum yok. Oyunun Free versiyonuda var ama bazı kısıtlamaları da var. Deneyip beğenirsen satın alabilirsin.
2. olarak elder scrolls Online'ı satın alabilirsin. Steam'de indirimleri takip edebilirsin. İlk defa bir mmoda görevleri zevk ile yaptığımı söyleyebilirim. Oyunun tek üzücü tarafı satın aldıktan sonra oyun seni aylık ücret ödemeye itiyor. Ödemezsen craft materyalleri çantanı kaplıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı