Paycell 3D Secure ekranında hata veriyor

408091

Decapat
Bütün Technopat üyelerine selam, ben Paycell'in temmuz ayının sonlarına doğru "Paycell karttan ilk harcamaya 10 TL" adlı kampanyasına katılmıştım ve Steam'den oyun alarak harcamamı yapmıştım. Bugün sabah bana kampanyadan 10 TL gelmiş ve ben bu parayı Papara kartıma veya başka bir kartıma yüklemek istiyorum fakat yükleyemiyorum, sebebi de Paycell'in 3D Secure ekranında hata veriyor olması. Ben bu parayı nasıl başka kartıma hiçbir şekilde azalmadan, komisyon çekmeden çekebilirim? Bu arada şunu da demeyi unuttum, banka hesabınıza gönderin veya ATM'den çekin vs. diye öneride bulunmayın çünkü banka hesabım yok ve ATM'den gidip çekmek istemiyorum.

Hocam 3D istemeyen yer bulmanız çok zor. Belki Steam'den oyun alabilirsiniz. Veya Paycell uygulamasında kod gibi şeyler satılıyorsa onlara bakabilirsiniz.

Hocam direkt hiçbir şekilde para azalmadan başka bir kartıma aktarmak istiyorum. Steam'den oyun almak istemiyorum, bu arada Paycell de epin kodu vs. satılmıyor, yani en azından ben uygulamanın her yerine girip baktım fakat bakiye ile alabileceğimiz kod satılmıyor. Hem kod alıp satsam bile değerinden en az 2-3 ya da 5 TL aşağı satmam lazım ve o zaman çok anlamı kalmıyor sonuçta 10 TL. Sanırsam aktaramayacağım, aktaramazsam da mecburen Google Play'den oyun içi satın alımla bir şey alacağım, Steam'den 10 TL'ye pek güzel bir oyun alamam gibi duruyor. Bir de hocam size bir sorum olacak, şimdi ben bu kampanyaya katıldım ve paramı aldım fakat kampanyalar kısmında tekrardan aynı kampanya bu ay için gelmiş. Şimdi ben Google Play'den harcama yapınca tekrar bana diğer ayın başında 10 TL gelir mi?

EA Play alabilirsiniz ilk ay 8 TL.
-The Forest.
-Don't Starve.
-Witch It.
Steam'den bakabilirsiniz 10 TL altı ürünlere kalan 1-2 TL ile de isterseniz Zup gibi oyun alıp kart düşürürsünüz.

Geri
Yukarı