Çözüldü Paycell ATM "Bu özellik kullanılamıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Toprakvv

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar, uzun zamandır başka bir kart kullanıyorum ancak dün Paycell'e geçiş yaptım. Kartimi aktive ettikten sonra ATM'ye gittim. Şifremi girip para yatirma dedim ancak bu özellik kullanılamıyor dedi. Eve geldim uygulamayi biraz kurcaladim T.C. kimlik numarami doğrulamadigimi fark ettim ve dogruladim. ATM evime uzak oldugu icin gitmeden foruma sormak istedim. Hata sizce bununla ilgili mi, yoksa baska bir şey yapmam gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bankamatiklerde bazen sorun olabiliyor. Para yatırma özelliğinde sorun oluştuysa bu uyarıyı almanız normal. Paycell ile alakası yok.
Arkadaşlar, uzun zamandır başka bir kart kullanıyorum ancak dün Paycell'e geçiş yaptım. Kartimi aktive ettikten sonra ATM'ye gittim. Şifremi girip para yatirma dedim ancak bu özellik kullanılamıyor dedi. Eve geldim uygulamayi biraz kurcaladim T.C. Kimlik numarami doğrulamadigimi fark ettim ve dogruladim. ATM evime uzak oldugu icin gitmeden foruma sormak istedim. Hata sizce bununla ilgili mi, yoksa baska bir şey yapmam gerekiyor mu?

Ben T.C. Kimlik numarami doğrulamadan para yatırmıştım eskiden ama belki değişmiştir.

Acaba kartı aktive ederken kart numarasını mi yanlış girdim diyorum öyle olsa karta hiç giremezdim herhalde ATM de garip yarın gidip bir daha deneyeceğim.
D&r da Kasiyer bana vericeği paycell kart yerine başka bir paycell kartı telefonuma aktivite etmişti sonra kart yandı elimde.
ha-ha tamam o zaman uğraşmaya devam et ben sadece önerdim.

Geri
Yukarı