Paycell, hesap doğrulanmasına rağmen doğrulanmış gözükmüyor

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Eskiden Paycell ile 1 TL atsak doğrulaniyordu limitler yükseliyordu bir girdim hesabı onaylayın seçeneği çıktı @cumali_032 hocam önceki problemimi çözmüştü gene müsaitse çözerse sevinirim. Bilen varsa yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocam. Paycell gene bir doğrulama getirdi. Eski doğrulama kalktı, gene doğrulama yapmanız gerek. Muhtemelen Paycell'e giriş yaparken veli beyan hatası veriyordur. Eğer o hatayı veriyor ise, profilinize tıklayıp orada "Veli Beyan" kısmı var. Veliniz bilgilerini girin, velinizin telefonuna SMS gelecek. Orada "ONAY 05XXXXXXX" gibi bir şey yazıp onaylıyorsunuz. Bir deneyin bakalım..

Merhaba hocam. Paycell gene bir doğrulama getirdi. Eski doğrulama kalktı, gene doğrulama yapmanız gerek. Muhtemelen Paycell'e giriş yaparken veli beyan hatası veriyordur. Eğer o hatayı veriyor ise, profilinize tıklayıp orada "Veli Beyan" kısmı var. Veliniz bilgilerini girin, velinizin telefonuna SMS gelecek. Orada "ONAY 05XXXXXXX" gibi bir şey yazıp onaylıyorsunuz. Bir deneyin bakalım..
Hocam paycell insanı soğutuyor

Merhaba hocam. Paycell gene bir doğrulama getirdi. Eski doğrulama kalktı, gene doğrulama yapmanız gerek. Muhtemelen Paycell'e giriş yaparken veli beyan hatası veriyordur. Eğer o hatayı veriyor ise, profilinize tıklayıp orada "veli beyan" kısmı var. Veliniz bilgilerini girin, velinizin telefonuna SMS gelecek. Orada "onay 05xxxxxxx" gibi bir şey yazıp onaylıyorsunuz. Bir deneyin bakalım.

Velimin hesabı yok açması şart mı?

Maalesef, geçen gün Eczane'ye gittim. Kart ile ödeme yapıyorum, fakat hiç bir şekilde yapamadım. Sonra yeni kart aldım yine aynı.

Velimin hesabı yok açması şart mı?
Hesap açmasına gerek yok.

Telefonuna SMS gelicek, ama hemen gelmiyor. SMS'in gelmesini bekleyin, benim gibi defalarca göndermeyin. :)

Maalesef, geçen gün Eczane'ye gittim. Kart ile ödeme yapıyorum, fakat hiçbir şekilde yapamadım. Sonra yeni kart aldım yine aynı.

Hesap açmasına gerek yok.

Telefonuna SMS gelecek, ama hemen gelmiyor. SMS'in gelmesini bekleyin, benim gibi defalarca göndermeyin. :)

Kimlik doğrulama bölümü de varmış üstte ikametgâh kağıdı diyor onu yaptım da sonda e-Devlet belgesi istedi bende 17 yaşıma gireceğim ocakta yani 18 olmam gerek olmuyor orayı nasıl yaptınız.

Kimlik doğrulama bölümü de varmış üstte ikametgâh kağıdı diyor onu yaptım da sonda e-Devlet belgesi istedi bende 17 yaşıma gireceğim ocakta yani 18 olmam gerek olmuyor orayı nasıl yaptınız.

Velinizin e-devlet hesabına giriş yapın ikametgah belgesi sorgulama deyin çocuğum adına deyin kendi tc kimlik numaranızı girin size ait ikametgah belgesi çıkacaktır.

Velinizin e-devletine girerek ikametgah yazip belge cikartabilirsiniz, çocugum adina secenegine isaretleyin gerisini yonlendiriyor. Ben hic oyle bir sey yapmadim, sizde neden oyle bir sey olmus anlamadim.

Yeni konular

Geri
Yukarı