Paycell kart Steam'de çalışmadı

chaturanga

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda devam etmekte olan Steam indirimlerinde oyun alırken 1000 TL üstü alımlarda 200 TL cashback verdiğini söyleyen Paycell isimli Turkcell oluşumuna katıldım 1 hafta kadar önce. Bana Online alışverişlerde kullanabilmem için bir Mastercard kartı tanımladılar. Ancak bu kartla içinde yeterli bakiyem olmasına rağmen 4-5 gündür defalarca denememe rağmen alışveriş yapamadım.

Paycell bir çözüm önermek yerine ısrarla Steam'e topu atmaya çalıştı. Steam ise yaptıkları incelemelerde bankanın ödemeyi reddettiğini yani kullanmakta olduğum kartta problem olduğunu belirttiler, benim hesabımla ilgili bir güncelleme bile yaptılar ama yine Paycell'in kartı çalışmadı. Bu yüzden almak istediğim bazı oyunları kendi kredi kartımla aldım ve hiçbir sorun olmadı. Her neyse özetle bugün Paycell kartımdaki paramı kendi banka kartıma geri aktardım ve müşteri hizmetlerini arayıp Paycell hesabımı kapatacağım.

Keşke Paycell'le uğraşana kadar Şikayetvar sayfalarına baksaydım adamlar problemlerin %16'sını ancak çözümleyebilmişler. (10872 Şikayetin 1753'ü çözüldü olarak işaretlenmiş).

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu anda devam etmekte olan Steam indirimlerinde oyun alırken 1000 TL üstü alımlarda 200 TL cashback verdiğini söyleyen Paycell isimli Turkcell oluşumuna katıldım 1 hafta kadar önce. Bana Online alışverişlerde kullanabilmem için bir Mastercard kartı tanımladılar. Ancak bu kartla içinde yeterli bakiyem olmasına rağmen 4-5 gündür defalarca denememe rağmen alışveriş yapamadım.

Paycell bir çözüm önermek yerine ısrarla Steam'e topu atmaya çalıştı. Steam ise yaptıkları incelemelerde bankanın ödemeyi reddettiğini yani kullanmakta olduğum kartta problem olduğunu belirttiler, benim hesabımla ilgili bir güncelleme bile yaptılar ama yine Paycell'in kartı çalışmadı. Bu yüzden almak istediğim bazı oyunları kendi kredi kartımla aldım ve hiçbir sorun olmadı. Her neyse özetle bugün Paycell kartımdaki paramı kendi banka kartıma geri aktardım ve müşteri hizmetlerini arayıp Paycell hesabımı kapatacağım.

Keşke Paycell'le uğraşana kadar Şikayetvar sayfalarına baksaydım adamlar problemlerin %16'sını ancak çözümleyebilmişler. (10872 şikayetin 1753'ü çözüldü olarak işaretlenmiş).

Hocam Nays kartın da 500TL'de 100 TL kampanyası var eğer ilginizi çekerse.

Bu arada ben konu başlığını PAYCELL'DEN UZAK DURUN şeklinde açmıştım da adminler neden başlığı bu şekilde değiştirmişler anlamadım!

Hocam Nays kartın da 500TL'de 100 TL kampanyası var eğer ilginizi çekerse.

Naysı da deneyeceğim bakalım o çalışacak mı. Nays bu iadeyi nakit para olarak hesaba mı yapıyor, kupon gibi bir şey mi tanımlıyor?

Bu arada ben konu başlığını Paycell'den uzak durun şeklinde açmıştım da adminler neden başlığı bu şekilde değiştirmişler anlamadım!

Nays'ı da deneyeceğim bakalım o çalışacak mı? Nays bu iadeyi nakit para olarak hesaba mı yapıyor, kupon gibi bir şey mi tanımlıyor?

Hesaba parayı atıyor direk.

Yeni konular

Geri
Yukarı