Paycell kullanılmayan hesaplardan para keser mi?

Kayen5w

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, bazılarınızın malumudur belki; Paycell uygulamasını birine indirtip davet kodunuzu girdirince iki taraf da uygulama içinde kullanılabilen 2500 puan kazanıyor. Ben de puan biriktirebilmek için birkaç arkadaşıma uygulamayı indirtip Paycell hesabı açtırdım. Sorum şu: 0 TL bakiyeli ve aktif bir şekilde kullanılmayacak olan hesaplardan Paycell aylık ücret ya da başka herhangi bir ücret alır mı? Yoksa hesapların öylece durması tamamen zararsız mı? Uygulamayı indirttiğim kişilere karşı gerçekten sorumluluk altında kalmak istemiyorum. Bilen biri yanıtlarsa çok mutlu olurum.

Son düzenleme:
2020 yılında indirmiştim öylesine bir hesap açtım ve sildim uygulamayı. Geçenlerde yine indirdiğimde bir sıkıntı gözükmüyordu.

Merhaba, bazılarınızın malu mudur belki; Paycell uygulamasını birine indirtip davet kodunuzu girdirince iki taraf da uygulama içinde kullanılabilen 2500 puan kazanıyor. Ben de puan biriktirebilmek için birkaç arkadaşıma uygulamayı indirtip Paycell hesabı açtırdım. Sorum şu: 0 TL bakiyeli ve aktif bir şekilde kullanılmayacak olan hesaplardan Paycell aylık ücret ya da başka herhangi bir ücret alır mı? Yoksa hesapların öylece durması tamamen zararsız mı? Uygulamayı indirttiğim kişilere karşı gerçekten sorumluluk altında kalmak istemiyorum. Bilen biri yanıtlarsa çok mutlu olurum.
Eğer içerisine para yüklenmez ise hayır, hiçbir şekilde işlem yapmıyor. Fakat sizin aldığınız 2500 Puan yaklaşık bir iki ay içerisinde kullanılmaz oluyor yanlış bilmiyor isem.

Geri
Yukarı