Paycell mi ininal mi?

Kampanya açısından Paycell daha iyi.

Paycell'i çok önceden kullanmıştım Turkcell kullandığım için almıştım ve sanırsam para kesiyordu ondan dolayı Papara dedim. Bende şu anda Paycell hariç tüm kartlar var neredeyse. Hangisinde ki kampanya bana uygunsa onu kullanıyorum daha avantajlı oluyor(Paycell kullanmamamın sebebi eskiden telefon babamın üzerindeydi T.C. Yi değiştiremediğim için)

Paycell alıyorum o zaman.

Peki Paycell'de default olarak temazsız var mı yoksa İninal gibi başka bir kart mı almam gerekiyor?

Yani bende şuan İninal var ama kartta temassız özellik yok öyle bir şey mi?

Son düzenleme:
Paycell'i çok önceden kullanmıştım Turkcell kullandığım için almıştım ve sanırsam para kesiyordu ondan dolayı Papara dedim. Bende şu anda Paycell hariç tüm kartlar var neredeyse. Hangisinde ki kampanya bana uygunsa onu kullanıyorum daha avantajlı oluyor(Paycell kullanmamamın sebebi eskiden telefon babamın üzerindeydi T.C. Yi değiştiremediğim için)
Telefon numarası başka birinin üzerine olsa bile kart senin üzerine olabilir. Ayrıca aylık 1 TL kullanım ücreti kesmesi çok bir şey değiştirmez. Paparadan bile daha kapsamlı kampanyaları bana göre. Sadece bir sonraki ay geri ödemesi oluyor o kötü.

Telefon numarası başka birinin üzerine olsa bile kart senin üzerine olabilir. Ayrıca aylık 1 TL kullanım ücreti kesmesi çok bir şey değiştirmez. Papara'dan bile daha kapsamlı kampanyaları bana göre. Sadece bir sonraki ay geri ödemesi oluyor o kötü.

t.c değiştiremiyorum ve bu nedenle para atamıyorum banka hesabımdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı