Paycell vs ininal vs Papara

Bir sene boyuna Paycell kullandım. Klasik Turkcell kurnazlığını hissediyorum. Şimdi onu iptal ettirdim Papara kullanıyorum. Papara cashback mevzusunda çok güzel. Bu tartışmasız ama arayüzü daha tatlı. Ben Papara'yı öneririm. Kesinlikle Black Card temin edin.

Paycell kullanmadım. Ama ininal ve Papara kullanıyorum. Papara fark atar. Papara'nın tek sıkıntısı banka hesabından para alamıyorsunuz. Onun dışında bayağı avantajlı.

Bir sene boyuna Paycell kullandım. Klasik Turkcell kurnazlığını hissediyorum. Şimdi onu iptal ettirdim Papara kullanıyorum. Papara cashback mevzusunda çok güzel. Bu tartışmasız ama arayüzü daha tatlı. Ben Papara'yı öneririm. Kesinlikle Black Card temin edin.

Cebimde Paycell ve ininal var. Babam Papara'ya faizcilerin sistemi demese 2 TL vermeye ve her para yatırdığımda %1 gibi bir rakamı vermeye uğraşmam. Ne yani dolar hesabı için ikametgah mı gerekiyor neden ki?

Tabii ki Papara. Ama Paycell'de çok güzel kampanyalar yapıyor bir de Turkcell'li ve öğrenci isen çok işe yarıyor: Yemeğin %50 bedavaya geliyor bunları yaparken internet hediyesi veriyor gibi gibi kampanyaları var. İninal'a hiç bulaşma.

Yeni konular

Geri
Yukarı