Paycell'e Tosla veya Papara'dan nasıl para atılır?

Aodien_yigit

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi, Tosla'dan veya Papara'dan Paycell'e nasıl para atarım, veya Tosla ve Papara kartımı Paycell'e eklediğimde nasıl Papara ve Tosla'dan Paycell hesabıma para yatırırım?

IBAN'dan galiba pek emin değilim.

Hocam ilk başta bir şeyler yapıp Paycell'e 1 TL attım, sonrasında Paycell bana cash olarak 25 TL verdi, verilen 25 TL'yi Tosla'dan Paycell kartı eklediğim yerden Tosla hesabıma çektim, aynısını arkadaşım için yapacağım lakin ilk yaptığım işlemi şu an bir türlü yapamıyorum.

Paycell hesabınıza para çekmek istediğiniz kartı kaydedin. Bunun için para yükle kısmına tıklayıp kartlarım diyerek en alta inin ve yeni kart kısmından 3d doğrulama ile kartı ekleyin. Sonra para yükle kısmına tekrar dönüp bu sefer paycell hesabınızda hangi karta para yüklemek istediğinizi ve miktarı da ekleyerek 3d doğrulama ile paranızı yükleyin.

Hocam ilk başta bir şeyler yapıp Paycell'e 1 TL attım, sonrasında Paycell bana cash olarak 25 TL verdi, verilen 25 TL'yi Tosla'dan Paycell kartı eklediğim yerden Tosla hesabıma çektim, aynısını arkadaşım için yapacağım lakin ilk yaptığım işlemi şu an bir türlü yapamıyorum.

Şu an Paycell'e mi para atamıyorsunuz yoksa toslaya mı?

Şu an Paycell'e mi para atamıyorsunuz yoksa Tosla'ya mı?

Paycell'e atamıyorum hocam.

Paycell hesabınıza para çekmek istediğiniz kartı kaydedin. Bunun için para yükle kısmına tıklayıp kartlarım diyerek en alta inin ve yeni kart kısmından 3D doğrulama ile kartı ekleyin. Sonra para yükle kısmına tekrar dönüp bu sefer Paycell hesabınızda hangi karta para yüklemek istediğinizi ve miktarı da ekleyerek 3D doğrulama ile paranızı yükleyin.

Hocam 3 tane kartımda ekli (Tosla, Papara, ininal) para yükle kısmına giriyorum bilgileri doğrulama için kendinize ait banka hesabından 1 TL atarak doğrulayabilirsiniz diyor, ve işlem orada kalıyor (hattım babamın üstüne olduğu için T.C.'yi otomatik babamınkini gösteriyor, babamın doğum günü vs bilgilerini girdiğimde dahi yine bankadan 1TL mevzusu oluyor, ilk başta nasıl yapıp Tosla'dan Paycell'e 1 TL çektim anlamadım hiç).

Kartı kaydedip para çekeceksin, aldığın hata nedir?

Hocam 3 tane kartımda ekli (Tosla, Papara, ininal) para yükle kısmına giriyorum bilgileri doğrulama için kendinize ait banka hesabından 1 TL atarak doğrulayabilirsiniz diyor, ve işlem orada kalıyor (hattım babamın üstüne olduğu için T.C.'yi otomatik babamınkini gösteriyor, babamın doğum günü vs bilgilerini girdiğimde dahi yine bankadan 1TL mevzusu oluyor, ilk başta nasıl yapıp Tosla'dan Paycell'e 1 TL çektim anlamadım hiç).
Paycell hesabını doğrulaman lazım.

Geri
Yukarı