Çözüldü Payday 2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

iTiqReGo

Picopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
RTX 3060
Anakart
AMD B550
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600
İyi Sosyaller. Payday 2 adlı oyunu yakında aldım ve indirdiğimde oyun açılmıyordu. "OYNA" butonuna basıyorum açılıyor ve sonra iptal edip tekrar "OYNA" butonu çıkıyor. Çözümünü bilen yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam'i yönetici olarak çalıştırmayı denediniz mi? Steam'i kapatıp yönetici olarak başlatın bir de öyle deneyin oyunu çalıştırmayı.

Normalde raporlardan gideriz böyle konularda ama bunun çözümü daha basit bir şey olacak gibi. Yönetici olarak çalıştırmak işe yaramazsa söyleyin, o sırada birkaç alternatif çözüme daha bakayım ben.

Ayrıca oyunun başlangıç komutlarına -steamMM eklemeyi de deneyebilirsiniz. İşe yaradığını söyleyenler olmuş.
Sürücü veya DLL kaynaklı bir hata beklemiştim ama görünürde öyle bir şey yok.

Aynı zamanda Steam'den Counter-Strike açık olduğu için olabilir bir ihtimal. 2 Steam oyununu aynı anda çalıştırmayın.

TS3, Feather Launcher, Wallpaper Engine ve OBS gibi arkada çalışan yazılımları da şimdilik kapatıp oyunu öyle açmayı denerseniz güzel olur.

Sürücü veya DLL kaynaklı bir hata beklemiştim ama görünürde öyle bir şey yok.

Aynı zamanda Steam'den Counter-Strike açık olduğu için olabilir bir ihtimal. 2 Steam oyununu aynı anda çalıştırmayın.

TS3, Feather Launcher, Wallpaper Engine ve OBS gibi arkada çalışan yazılımları da şimdilik kapatıp oyunu öyle açmayı denerseniz güzel olur.
her şeyi kapattım yine olmadı

Steam'i yönetici olarak çalıştırmayı denediniz mi? Steam'i kapatıp yönetici olarak başlatın bir de öyle deneyin oyunu çalıştırmayı.

Normalde raporlardan gideriz böyle konularda ama bunun çözümü daha basit bir şey olacak gibi. Yönetici olarak çalıştırmak işe yaramazsa söyleyin, o sırada birkaç alternatif çözüme daha bakayım ben.

Ayrıca oyunun başlangıç komutlarına -steamMM eklemeyi de deneyebilirsiniz. İşe yaradığını söyleyenler olmuş.

Son düzenleme:
Çözüm

Allahına kurban senin be adam!