Payday 2 Tepki Vermeme Sorunu

Most Wanted

Decapat
Selam arkadaşlar. Geçenlerde bilgisayarım açılmadığı için format attırmıştım. Temiz bir format sonrası Payday 2 oyununu yükledim. Evet, oyun orijinal. Fakat Steam kütüphanemden Payday 2 oyununu oynamaya çalıştığımda Payday 2-Çalışıyor yazıyor, 1 saniye sonra Payday 2-Eşitleniyor yazıyor ve oyun kapanıyor. Yani oyunu açamıyorum. Oyunu yerel dosyalarından açmaya çalıştığımda şöyle bir hata ile karşılaştım: ''Program, api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.''

Oyunu yeniden yüklememe rağmen aynı hatayı alıyorum. Birkaç araştırmam Windows Güncelleştirmelerini yapmam gerektiğini söylüyor. Doğruysa yaparım ama sizin desteğinize de ihtiyacım var arkadaşlar. İşletim sistemim Windows 7. Elimde Process Monitor Logfile'ı var. ProcessMonitor Payday 2 Hatam ve lütfen, yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı