Payday 2 vs Left 4 Dead 2

403329

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Merhaba hocalarım, Steam listemi bitireceğim az kaldı ancak iki oyun arasında kaldım.

Payday 2 mi, Left 4 Dead 2 mi almalıyım sizce hangi oyun daha iyidir?

Payday çok daha iyi. L4D2 eskiden çok oynardım ama şimdi görünce midem bulanıyor diyebilirim. Artık oynanacak bir oyun değil bana göre. Mekanikleri grafikleri modellemeleri vs.

Grafiklere bakıldığı zaman Payday 2 daha hoş duruyor, oynanış açısından bilmiyorum. L4D2'nin avantajları nelerdir hocam @393060 @Hollywoo
Açıkcası bir avantajı yok kişiye göre değişir. Şahsen zombi temalı oyunları seviyorsanız bu iki oyun arasından kesinlikle L4D2 alınır. Oyunun bir sürü farklı modu falan var online sarıyor. Payday 2 çok sarmamıştı beni ama o da güzel oyundur. Ben olsam L4D2 alırdım tabi sebebi ise oyun temasını sevmem ve oynarken zevk almam.

Açıkcası bir avantajı yok kişiye göre değişir. Şahsen zombi temalı oyunları seviyorsanız bu iki oyun arasından kesinlikle L4D2 alınır. Oyunun bir sürü farklı modu falan var online sarıyor. Payday 2 çok sarmamıştı beni ama o da güzel oyundur. Ben olsam L4D2 alırdım tabi sebebi ise oyun temasını sevmem ve oynarken zevk almam.

Hocam online modunda ne kadar doluluk var?

Yeni konular

Geri
Yukarı