Çözüldü Payday 2'de wolfhud modu ban sebebi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1
Çözüm
Başlıkta belirttiğim gibi modu kuracağım ama ban yemekten korkuyorum. Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.

Payday 2'de sadece Community ban yiyorsunuz. Oyundan yasaklanma gibi bir olay yok. Hileci olduğunuzu anlarlarsa üstünüzde sadece kırmızı bir Cheater yazıyor ve insanlar sizin hileci olduğunuzu görüyor sadece. Fakat WolfHUD modu gördüğüm kadarıyla sadece HUD kısmını değiştiriyor. O yüzden ban yemezsiniz.
Oyunda hile yapsan da ban yemezsin oyunda anti-hile koruma sistemi yok. Anca abartı hile yaparsan belki biri video kaydına alır da Overkill'e atar da onlar bakar sonra yersin.
Zaten wolfhud hile olarak geçmiyor, rahatlıkla kullanabilirsin.

Başlıkta belirttiğim gibi modu kuracağım ama ban yemekten korkuyorum. Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.

Payday 2'de sadece Community ban yiyorsunuz. Oyundan yasaklanma gibi bir olay yok. Hileci olduğunuzu anlarlarsa üstünüzde sadece kırmızı bir Cheater yazıyor ve insanlar sizin hileci olduğunuzu görüyor sadece. Fakat WolfHUD modu gördüğüm kadarıyla sadece HUD kısmını değiştiriyor. O yüzden ban yemezsiniz.

Çözüm
Yani üzerimde cheater yazmasından başka bi etkisi olmuyor değil mi?

Zamında HoxHud vardı. Çıktığı günden destek bitene kadar kullanmıştım. Herhangi bir şey olmadı. Güncellemeler sonrası oyundan atma/çökme gibi sıkıntılar yaşayabilirsin. Sürümlere iyi dikkat et.

Yani üzerimde cheater yazmasından başka bir etkisi olmuyor değil mi?

Tek zararı bazı toksik insanlar hile açıp oyunu baltalıyor adam 100 tane bulldozer çağırıyor hadi gelde öldür arkadaş. O yüzden insanlar hilecilere pek güvenmiyorlar. Düzgün yardımcı olan hileciler de var. Fakat bazı insanlar oyunda kendi emeğiyle kasılmak istiyorlar.

Bildiğim kadarıyla PayDay 2'de polisler bot olduğu için bir rekabet ortamı oluşmuyor. Bu sebeple yasaklanma gibi bir durum yok, sadece isminizde kırmızı şekilde "CHEATER" yazar

Geri
Yukarı