Paylaşılan Windows 11 ne kadar güvenli?

EMİR37

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Resmi olarak çıkmayan bir versiyonu ISO'ları sürekli internette paylaşılıyor. Ama güvenli değil çünkü resmi olarak Microsoft sunmadı. Ve bir nevi korsan ve indirip kurup kullananlar var. Recep Baltaş bile videosunu çekti. Sizce ne kadar güvenlidi? R bu söylediklerim kendi görüşüm sizin bu konudaki görüşlerinizi de alırsak güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bekleyeceğim resmi olarak çıksa bile biraz beklerim çünkü sorunları olabilir onları düzeltirler bende öyle geçerim.

Güvenli değil. Resmi olarak yayınlanmayana kadar indirmek akıl işi değil. Binlerce güvenlik açığı taşıyan daha resmi olarak bile tanıtılmamış bir işletim sisteminden bahsediyoruz. Kendi sistemlerimize kurmak için minimum 3 ay geçmesi gerektiğini düşünenlerdenim.

İnternette payalşılan ISO'lar hakkında konuşmuştuk Insider çıkmışmamıştı sanırım.

Adsız.png

9 dakika önce "yok ne yazık ki" yazan sizsiniz.

Eki Görüntüle 1094119

9 dakika önce "yok ne yazık ki" yazan sizsiniz.

Ben eskiden konuştuğumuz mesajlara baktığı için öyle dedim ayrıca internetteki ISO'ları dedim Microsoft'un ki demedim. Çok fazla paylaşılan ISO var Microsoft dışı ve malware konulanlar var onunla ilgili söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı