PayPal artık açılmalı

XeinOnTop

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Gene aklıma PayPal'ın ülkemizde olmadığını hatırladım ve gene bir stres bastı beni :d forumda bu konu hakkında hiç konuşulmadığını gördüm.
PayPal olmadığı için çoğu freelancer bir ton imkan kaçırıyor 2016 yıllarında ekteki gibi bir haber yayınlanmıştı bu haberin neden iptal olduğunun sebebini bulamadım aranızda sebebini bilen var mı?
Bir de bu yazı altında PayPal'ın gelme ihtimalini ve nasıl gelebileceğini tartışalım bence artık gelmesi lazım çok imkan kaybediyoruz.
1659986375846.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Asıl sebebi bu diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Asıl sebebi bu diye biliyorum.

Evet asıl sebebi bu doğru ama ülkede PayPal olmaması ciddi bir eksik neredeyse çoğu yabancı freelancer sitesinden ödeme alamıyosun veya herhangi bir account satışı veya item satışı yapamıyorsun çünkü yabancı ülkedekiler sadece PayPal kullanıyor sonuç olarak 77 ülkede PayPal var ve rahat para gönderimi olduğu için ondan başka method kullanmıyorlar.

Şu ülkelerin arasına bizimde olmamız cidden çok üzücü.

Dosya Ekleri

• 1659987373119.png
    1659987373119.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 33
Çoğu yazılımcının ülkeden kaçmasının başlıca sebeplerinden biridir. Paypal'ın vereceği vergi uğruna ülkeye girecek milyon dolarları gözden çıkardık resmen. Böyle basiretsiz geri kafalı bir yönetim dünya üzerinde yok.

Çoğu yazılımcının ülkeden kaçmasının başlıca sebeplerinden biridir. PayPal'ın vereceği vergi uğruna ülkeye girecek milyon dolarları gözden çıkardık resmen. Böyle basiretsiz geri kafalı bir yönetim dünya üzerinde yok.

Papara olsa şu anda çoğu genç rahatlıkla gezip eğlenebilirdi şu anda asgari ücret 300 dolar az bir ticaret kafası olan birisi rahatlıkla 1.5 2 haftada 300 ve üstü dolar kazanabilirdi.

Geri
Yukarı