Çözüldü PayPal Nakit Bakiyesi Gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

VolkanB

Hectopat
Daha fazla  
Bugün 25 lira paybal karta migrostan para yüklettim. POS makinesinden 1 lira çekim yaptım yüklendiğinden emin olmak için ve parayı çekti. Ama internette paybal hesabımda bakiye 0 tl gözüküyor. Acaba 24 saat felan mı geçmesi gerekiyor bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartımı paybal hesabıma ekledim bakiyemde 0.00 tl gözüküyor ama kartta para var. Yani hesabıma kartımı eklemem rağmen karttaki bakiyemi göremiyorum.

Screenshot_2014-12-13-22-55-04.jpg

Bende onu diyorum kartım ekli gözüküyor fakat içindeki bakiyeyi goremiyorum ve ayri bir panel yok.Karta tıkladığımda bakiyesi yazmıyor.

Bu da kartka ilgili bilgiler adresi kırptım.

Mikail Fidan teşekkür ederim sorunu çözdüm paybal nakitte yüklü param gözüküyor konu kapatılabilir.

Screenshot_2014-12-13-23-02-36_1.jpg

Bende onu diyorum kartım ekli gözüküyor fakat içindeki bakiyeyi goremiyorum ve ayri bir panel yok.Karta tıkladığımda bakiyesi yazmıyor.

Bu da kartka ilgili bilgiler adresi kırptım.

Mikail Fidan teşekkür ederim sorunu çözdüm paybal nakitte yüklü param gözüküyor konu kapatılabilir.[/
Aynı sorunu şuan ben de yaşıyorum nasıl çözdüğünüzü söyleyebilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı