PayPal neden Türkiye'den çekildi?

Paypal'dan verilerini buradaki bir sunucuda tutmalarının istendiği söyleniyor. Paypal da sizinle mi uğraşıcam deyip gitti. Rüşvet de istenmiş olabilir. Bunların dediği hiçbir şeye inanmıyorum.

PayPal'dan verilerini buradaki bir sunucuda tutmalarının istendiği söyleniyor. PayPal'da sizinle mi uğraşıcam deyip gitti. Rüşvet de istenmiş olabilir. Bunların dediği hiçbir şeye inanmıyorum.

İşin iç yüzünü tam olarak bilmeden böyle bir yaklaşım sizce ne kadar doğru Recep bey?

Alternatifi yerli zimbirtilari kullandirtmak icin ondan zaten kabul etmeyecegini bildikleri seyler istedi hukumet. Uber'e nasil yaptiysa , Booking.com'a nasil yaptiysa.

Sonra da "vergi vermiyor" diye onu suclu cikarip konuyu bagladilar.
İşin iç yüzünü tam olarak bilmeden böyle bir yaklaşım sizce ne kadar doğru Recep bey?

%100 katiliyorum adamin dedigine. Wikipedia'nin yillarca kapali kaldigi ve herkesin TC kimligini internete kaptirmis tiplemelerin yonettigi bir ulkede siber hic bir mesele hakkinda hukumetin dedikleri guvenilir degil.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Yerli ön ödemeli kart hizmetlerini kullanmak daha mantıklı değil mi? Sonuçta para ülkede kalmış oluyor.

Geri
Yukarı