Paypal'da 18 Yaş Altı Hangi Kartlar Geçiyor ?

Maxoutpay

Kilopat
Makaleler
2
İyi günler benim İnternette bir miktar param bulunmakta bunun için paypal ile parayı almak istiyorum.

İninal kartı olmuyor sebebi ise kartın içinden para çekilemiyor sadece yatırılabiliyor ve İnternet üzerinden alış-veriş yapılabiliyor.

Payby.me kartını bilmiyorum. Bilgisi olan bizi bilgilendirirse sevinirim.

Paypal nakit karta ise 18 yaş altında Paypalı kullanamıyorsun ve T.C. Kimliğin ile doğum günü uyuşması gerektiği için 18 yaş üstü yazamıyoruz.

Başka sizin bildiğiniz Paypal da geçerli olan kart var ise bizi bilgilendirirseniz seviniriz. İş bankası, Vakıf Bank, Garanti Bankası...vb gibi bankaların 18 yaş altı alınan kartlarda olabilir. Bilgisi olan kişiler bizi bilgilendirirse sevinirim. @Murat5038 @60993

İş bankasının 18 yaş altı için bir kartı var. Ayrıca Paypal Kart da 18 yaş altı alınabiliyor diye biliyorum ama kısıtlamalar var. Paybyme ve ininal kart üzerinden para çekemezsiniz. Eğer amacınız parayı çekmek ise babanızın/annenizin vs kartlarını kullanarak oraya aktarın derim.

İş bankasının 18 yaş altı için bir kartı var. Ayrıca Paypal Kart da 18 yaş altı alınabiliyor diye biliyorum ama kısıtlamalar var. Paybyme ve ininal kart üzerinden para çekemezsiniz. Eğer amacınız parayı çekmek ise babanızın/annenizin vs kartlarını kullanarak oraya aktarın derim.

Ben parayı çekmek istemiyorum internet üzerinden de alış-veriş yapabilirim benim için sorun olmaz. Peki bir şey sorucam ben ininala sorduğumda bir şeyler zırvaladı. İninala paypal da geçiyor mu ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı