PayPal'ın hala yasak olması

PayPal'a kavuşur muyuz ?

• Oy verenlerin toplamı
    55
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sucuklu

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Tamamen Türk vatandaşlarına girişimci olmak isteyen gençlere zarar çile uğraştır. Örneğin bir bağımsız oyun yapmak istersiniz, drop shipping gibi yöntemlerden cebinize para sokmak istersiniz. Kazanç için size en kolay yol olması gereken PayPal gerekir değil mi? Senin ülken de ekonomik sıkıntı var ve sen gidip PayPal gibi bir nimeti yasaklıyorsun tabii neden ülkeye para girsin ki değil mi? Sonuçta biz ihracatta bir numarayız, ekonomi aydınlık, gençlere sınırsız iş imkanı var. Tabii bizi gelin damatların yönettiği bu zamanlar da wikipedia ve Uber'de yasaklandı. Yakında belki de burada konu bile açamayacağız? Google hizmetleri de yasaklanır çünkü alıştık bu durumlara. Düşünsenize Technopat Sosyal'e tor üzerinden .onion uzantı ile girdiğimizi tabii tor ağları da yasak o ayrı bir konu.🧐

Türkiye cumhuriyetinin ilk kuralı her şeyden vergi alabilmektir. PayPal vergi vermeyi kabul ederse neden olmasın? Şaka bir yana üzücü bir şey.

Kazandığımız parayı geri onlara veriyoruz, aldığımız bir üründen 1 tane de devlete alıyoruz, ödediğimiz faturalar yetmezmiş gibi güzel saraylarımıza da ödüyoruz şaka gibi.

aldığımız bir üründen 1 tane de devlete alıyoruz
1 tane. :D 2018 model Audi A8L aracının dolar kuru üzerinden türkiyeye giriş fiyatı 450.000 TL, anahtar teslim fiyatı ise vergiler dahil 1.854.362 TL.

Payoneer gibi vergi anlaşması uygulasa açılmaması için bir neden kalmaz ama PayPal‘ın bu konuda tolerans göstereceğini sanmıyorum.

Bu ülke gelişmeyecek her böyle yaptıkca. Gelişmeyecek. Vergi toplamak yerine camiler açtırılıyor, onun parasından kısıp hem fakir insanların karnını doyurup halkına hizmet edebilir. Hakimiyet değişmezse bu ülke gelişmeyecek.

Ben fabrikada üretim yaptırıyorum malzemeciden ham madde alırken %18 ödüyorum ardından işliyorum işçiye sigorta ödüyorum pazarlıyorum %18 ödüyorum satıyorum %18 ödüyorum kazancımdan fazlasını devlet elimden alıyor daha ne olsun.

Tamamen Türk vatandaşlarına girişimci olmak isteyen gençlere zarar çile uğraştır. Örneğin bir bağımsız oyun yapmak istersiniz, drop shipping gibi yöntemlerden cebinize para sokmak istersiniz. Kazanç için size en kolay yol olması gereken PayPal gerekir değil mi? Senin ülken de ekonomik sıkıntı var ve sen gidip PayPal gibi bir nimeti yasaklıyorsun tabii neden ülkeye para girsin ki değil mi? Sonuçta biz ihracatta bir numarayız, ekonomi aydınlık, gençlere sınırsız iş imkanı var. Tabii bizi gelin damatların yönettiği bu zamanlar da wikipedia ve Uber'de yasaklandı. Yakında belki de burada konu bile açamayacağız? Google hizmetleri de yasaklanır çünkü alıştık bu durumlara. Düşünsenize Technopat Sosyal'e tor üzerinden. Onion uzantı ile girdiğimizi tabii tor ağları da yasak o ayrı bir konu.🧐

Wikipedia yasaklandıktan sonra tekrar açıldı diye biliyorum, bakın derim.

Bu ülke gelişmiycek her böyle yaptıkca. Gelişmiycek. Vergi toplamak yerine camiler açtırılıyor onun parasından kısıp hem fakir insanların karnını doyurup halkına hizmet edebilir. Hakimiyet değişmezse bu ülke gelişmiycek.

Ülke de kullanılmayan camii sayısı o kadar fazla ki. Buna rağmen karşısında zaten halihazırda kocaman camii olan yere bir tane daha açıyoruz çünkü neden olmasın?
Wikipedia yasaklandıktan sonra tekrar açıldı diye biliyorum, bakın derim.
Örnek olarak vermek istedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı