Steam Pazar engelinin kalkması için bakiye yüklemesi yapmak yeterli mi?

ahmet147369

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sorum başlıktaki gibidir. Kart düşürmek için yan hesap açmak istedim, ana hesapta çok oyun olmasını ve bu oyunları da 30 dakika 45 dakika gibi oynama süreleri gözükmesini istemiyorum. O yüzden 2. bir hesapla kart işine girmek istiyorum. Sadece bakiye yüklesem yeterli olur mu yoksa onu harcamam da mı gerekiyor? Veya bir oyunu hediye olarak ana hesabıma atarsam pazar engeli bu şekilde de kalkar mı?

Hediye ile kalkmaz. 5 dolar değerinde para yüklemen gerekli. Veya toplam 5 dolar değerinde oyun da alabilirsin

ana hesapta çok oyun olmasını ve bu oyunları da 30 dakika 45 dakika gibi oynama süreleri gözükmesini istemiyorum.
Derdin buysa başka hesap açmadan da çözebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Veya bir oyunu hediye olarak ana hesabıma atarsam pazar engeli bu şekilde de kalkar mı?
Kalkar, o şekilde yan hesabımın da kardeşimin hesabının da engelini kaldırmıştım. 5 dolar edecek kadar şu 40 TL, 80 TL olan bakiye ekleme seçeneklerinden almıştım. Sonra da o parayla oyun alıp hediye etmiştim.

1689758341684.png

Bu kadar yüklerseniz açılır.
Belki de Steam Dolar kurundan hesaplanıyordur , onu bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı