Steam Pazarda listelemeden daha ucuza koyulan skin satılmıyor

Tahminimce sizden önce biri sattı ve orası güncellenmedi.
Şu an o skin'e baktığım üzere, 37.72 Dolar fiyatına 1 kişi sipariş oluşturmuş.
Bende hatta fiyatı düşürdüm, 37.69 yaptım ama hala aksiyon yok.
1702027613060.png

Silahta sticker veya isim etiketi olması etkiler mi ? Zannetmiyorum ama.

Hocam bu bug Steam de uzun bir süredir var. Bazen koyduğunuz skin listelenmiyor bile bazen de böyle satılmıyor Steam de bu saçmalığı düzeltmiyor inatla tek çare beklemek ya da desteğe yazabilirsiniz ama onlar geri dönene kadar satılır büyük ihtimalle.

Bu mesaj başlıkta yazan "pazarda listelemeden daha ucuza konulan skin satılmıyor." sorusuna cevap olarak yazılmıştır.
not: Mesaj çok fazla olumsuz etkileşim aldığı ve sürekli yeni bildirim görünmesi sebebiyle bu açıklamayı yapma gereği duydum.

Hocam neye cevap verdiğinizi anlayabiliyoruz beğenmememizde ki neden böyle bir şeyin olmaması yazdığınız bilgi yanlış. Sipariş oluşturulduğu zaman belirttiğiniz fiyatta ya da daha ucuza bir skin listelendiği zaman otomatik olarak satın alınır sizin seçim şansınız olmaz. Para hesabınızdan çekilir ve skin listelendiği gibi alınır. Konu sahibinin de otomatik alınması gerektiği halde skini satılmamış.

Hocam neye cevap verdiğinizi anlayabiliyoruz beğenmememizde ki neden böyle bir şeyin olmaması yazdığınız bilgi yanlış.
"Pazarda listelemeden daha ucuza konulan skin satılmıyor."
Başlıkta herhangi bir şey belirtilmediği için pazarda listelenmiş olan diğer kişilerden daha düşük bir fiyata koyduğunu varsayıp eklentilerle nitelik kontrolü yapılabildiğini hesaba katarak mesajı yazmıştım.

"Pazarda listelemeden daha ucuza konulan skin satılmıyor."
Başlıkta herhangi bir şey belirtilmediği için pazarda listelenmiş olan diğer kişilerden daha düşük bir fiyata koyduğunu varsayıp eklentilerle nitelik kontrolü yapılabildiğini hesaba katarak mesajı yazmıştım.
Hocam olabilir bu tür şeyler, büyük bir problem göremiyorum ortada. Bir dahakine açıklamaya da dikkat edersiniz. Forumda bazen başlıklar, gerek biz kullanıcılar gerekse moderatörlerin dalgınlığına gelip tam açıklayıcı olamayabiliyor.

Geri
Yukarı