PBE sunucusuna nasıl girilir?

Ben kendimi anlatamıyorum galiba. Neyse teşekkürler arkadaşlar. Ama lütfen başka konularda ezber bilgi ile konuşmayın.
Resmini gönderdiğiniz hesap 131 seviye. Bu hesap PBE giriş takdir seviye sistemi gelmeden önce oluşturulduysa bu hesaba bağlı bir PBE sunucusuna giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca belirtmekte fayda var ki takdir seviyeleri her sezon sıfırlanır. İsterseniz 5. seviye bir takdir seviyesine sahip olun, sezon sıfırlandığında takdir seviyenizde sıfırlanır. Daha öncesinde 3. seviyeye sahip olduğunuzdan dolayı sunucuya erişim kazanmışsınız. Kimse ezber bilgi ile konuşmuyor. Riot Games ne söylüyorsa aynısını söylüyoruz. Ayrıca hata olma olasılığı da unutmamak lazım. Herhangi bir hatadan dolayı da sunucuya giriş yapmış olabilirsiniz ancak bunun ne olduğunu biz söyleyemeyiz.

Resmini gönderdiğiniz hesap 131 seviye. Bu hesap pbe giriş takdir seviye sistemi gelmeden önce oluşturulduysa bu hesaba bağlı bir pbe sunucusuna giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca belirtmekte fayda var ki takdir seviyeleri her sezon sıfırlanır. İsterseniz 5. seviye bir takdir seviyesine sahip olun, sezon sıfırlandığında takdir seviyenizde sıfırlanır. Daha öncesinde 3. seviyeye sahip olduğunuzdan dolayı sunucuya erişim kazanmışsınız. Kimse ezber bilgi ile konuşmuyor. Riot Games ne söylüyorsa aynısını söylüyoruz. Ayrıca hata olma olasılığı da unutmamak lazım. Herhangi bir hatadan dolayı da sunucuya giriş yapmış olabilirsiniz ancak bunun ne olduğunu biz söyleyemeyiz.

2 hesapta denedim tek hesapta olan bir şey değil bu, hesap 20 Nisan 2020 tarihinde kuruldu, önceki sezon takdir seviyem 1'e düşmüştü ceza yüzünden. Şu an aktif kullandığım pbe hesabıma bağlı olan hesapta ekim 2020 de kuruldu. Ezber zaten tek kaynak üzerinden herkesin aynı şeyi söylemesidir.

Ezber zaten tek kaynak üzerinden herkesin aynı şeyi söylemesidir.
Başka neyi söylememiz gerekiyor? Eğer tek bir kaynak varsa (bu durumda tek bir kaynak var), o kaynağı kullanarak bilgi veririz. Onun dışındaki vereceğimiz bilgilerin geçerliliği tamamen özneldir. Herkeste işe yaramaz.
Ben hesabımı oluştururken, takdir seviyem iki olduğu için ilk başta oluşturamamıştım. Sonrasında takdir seviyem üç olduğunda oluşturabildim. Ben bunu yapalı neredeyse 5 sene oluyor.

Geri
Yukarı