Recovery Pbrp testçisi aranıyor (Redmi Note 10s)

YZBruh

Decipat
Makaleler
9
Birkaç saat önce Redmi Note 10s (rosemary) cihazı için pbrp derledim. Fakat test edecek birini bulamadım. Test edebilecek biri var mı?

>Şifrelemeye karşı yapılandırdım. Yüksek ihtimal sorun çıkmayacak.
>Cihaz ağacı üzerinde daha önce TWRP inşası yapmıştım ve sorunsuzdu. Ama pbrp için çıkmayacağını bilemem.

Not: İmaj Android 12 odaklıdır. Android 13 de sorunlar çıkarabilir (TWRP de oldu. Ama şaşırtmadı pek. Sonuçta 12 odaklı bir ağaç). O yüzden sadece Android 12 üzerinde deneyin.

İndirmek için;

Birkaç saat önce Redmi Note 10s (rosemary) cihazı için pbrp derledim. Fakat test edecek birini bulamadım. Test edebilecek biri var mı?

>Cihaz ağacı üzerinde daha önce TWRP inşası yapmıştım ve sorunsuzdu. Ama pbrp için çıkmayacağını bilemem.

Not: İmaj Android 12 odaklıdır. Android 13 de sorunlar çıkarabilir (TWRP de oldu. Ama şaşırtmadı pek. Sonuçta 12 odaklı bir ağaç). O yüzden sadece Android 12 üzerinde deneyin.

İndirmek için;

Arkadaşlar bilgilendirme yapayım:
İlk tester ben oldum herhalde.
Öncelikle tasarımı bence güzel.
Beta TWRP'lerden daha iyi iş görüyor.
İlk defa TWRP'ye dosya atabildim.
ROM'da yğkledim fakat benden kaynaklı bir sorun yüzünden ufak sorunlar oldu size önerim bu recoverydir.
-Tarafımca denenmiştir :)-
Elinize sağlık tekrardan.

Arkadaşlar bilgilendirme yapayım:
İlk tester ben oldum herhalde.
Öncelikle tasarımı bence güzel.
Beta TWRP'lerden daha iyi iş görüyor.
İlk defa TWRP'ye dosya atabildim.
ROM'da yğkledim fakat benden kaynaklı bir sorun yüzünden ufak sorunlar oldu size önerim bu recoverydir.
-Tarafımca denenmiştir :)-
Elinize sağlık tekrardan.
Teşekkürler.

İndirmek için;
Merhaba ben @YZBruh hocamın PBRBsi ile crdroid yükledim :)
İLk izlenimler iyi.
Pbrb stabil
Root atmadım şimdilik belki ilerde atabilirim

10S İÇİN TWRP DEĞİL PBRB ÖNERİRİM
elinize sağlık

Geri
Yukarı