Çözüldü PC 2. diski tanımıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gODofstatik

Hectopat
Dün bilgisayara format attım. 1. disk yani disk C normal çalışıyor. (Windows'un kurulu olduğu disk). Ama diğer D diski gözükmüyor. Aygıt yöneticinde gözüküyor okuyor ama bilgisayarıma girdiğimde gözükmüyor. Yani şu an sadece tek disk var diğerini kullanamıyorum. Sorun nedir?

Çözüm
Dosyalarınız silinmiş. Diski tekrar kullanmak için siyah çizgiye sağ tıklayıp yeni basit birim, ileri ileri bu kadar. Eğer dosyalarınızı kurtarmak isterseniz veri kurtarma programları var kullanabilirsiniz.
Dün bilgisayara format attım. 1. disk yani disk C normal çalışıyor. (Windows'un kurulu olduğu disk). Ama diğer D diski gözükmüyor. Aygıt yöneticinde gözüküyor okuyor ama bilgisayarıma girdiğimde gözükmüyor. Yani şu an sadece tek disk var diğerini kullanamıyorum. Sorun nedir?
Sol alttan disk yönetimini açın. O diske isim vermeniz gerekiyor.

Bu galiba bakın altta 75 GB'lık küçük bir disk var onu dosyalar için kullanıyordum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    25,9 KB · Görüntüleme: 26
Dosyalarınız silinmiş. Diski tekrar kullanmak için siyah çizgiye sağ tıklayıp yeni basit birim, ileri ileri bu kadar. Eğer dosyalarınızı kurtarmak isterseniz veri kurtarma programları var kullanabilirsiniz.

Çözüm

Formattan önce dosyalarımın yedeklerini almıştım. Sıkıntı yok deniyorum hemen.
Formattan önce dosyalarımın yedeklerini almıştım. Sıkıntı yok deniyorum hemen.

Dosya sistemi seçeniğini NTFS mi yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı