PC 3 saniye açılıp kapanıyor

ki plex

Decapat
Daha fazla  
RAM
2x2
Selam arkadaşlar benim PC de arada sırada ekran gidip geliyodu bende 3 -4 gün önce power supply temizledim PC biraz düzeldi fakat sonra yine aynı şekilde sorun almaya başladım ve temizlemek için önce rem giriş slotonu silgiyle sildim ve güç kaynağını çıkardım fanı geçen sefer temizlememşitm o yüzden fanı temizledim elim güç kaynağına değmiş olabilir ondna sonra power supply topladım ve taktım takarken tek bir yerde sıkıntı çıktı bu slotta slotları tek tek denedim kasa anakart arıza kedi yanıyodu şimdi kesin yapmam lazın sorum şu işlemcime filan bişey olmuşmıduru ve hangi slota ,nasıl düzeltirim bu 2. Kez PC bozuşum 1 ni perte çıkardım babam aklımı alıcak şimdiden teşşekürler
IMG_20230107_140846_585.jpg
IMG_20230107_140756_836~2.jpg
IMG_20230107_140852_595~2.jpg
IMG_20230107_140806_874.jpg

Selam arkadaşlar benim PC de arada sırada ekran gidip geliyodu bende 3 -4 gün önce power supply temizledim PC biraz düzeldi fakat sonra yine aynı şekilde sorun almaya başladım ve temizlemek için önce rem giriş slotonu silgiyle sildim ve güç kaynağını çıkardım fanı geçen sefer temizlememşitm o yüzden fanı temizledim elim güç kaynağına değmiş olabilir ondna sonra power supply topladım ve taktım takarken tek bir yerde sıkıntı çıktı bu slotta slotları tek tek denedim kasa anakart arıza kedi yanıyodu şimdi kesin yapmam lazın sorum şu işlemcime filan bişey olmuşmıduru ve hangi slota ,nasıl düzeltirim bu 2. Kez PC bozuşum 1 ni perte çıkardım babam aklımı alıcak şimdiden teşşekürlerEki Görüntüle 1625608Eki Görüntüle 1625607Eki Görüntüle 1625606Eki Görüntüle 1625611
Elinde başka bir psu varsa onla dene. Anakartta kırmızı daire içine aldıkların yerler önemli değil. Orada aafp olan yer kasanın ön panelinde olan kulaklık girişlerinin yeri. HD audio diye bir kablo olacak onu oraya tak. En son ki fotoda olan şeyde kaset sürücüsü veya eski tip hdd güç kablosu.

Geri
Yukarı