PC açıkken şarj almıyor

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, öncelikle belirteyim ki; sorun bende değil. Arkadaşım bu sorunu yaşıyor. Konu açmayı bilmediği için ben açtım konuyu. Dediğine göre; laptop kapalıyken şarj alıyor ama açıkken bir ses geliyor ve şarj almayı kesiyor. Yarın da Galatasaray- Trabzonspor maçı var. Onu izlemek istiyor. Yarına kadar çözebilirsek iyi olur. Laptop markası Acer. Nasıl çözebiliriz? Hem arkadaş da yanımda olmadığı için bilmiyorum bazı şeyleri.

Arkadaşlar, öncelikle belirteyim ki; sorun bende değil. Arkadaşım bu sorunu yaşıyor. Konu açmayı bilmediği için ben açtım konuyu. Dediğine göre; laptop kapalıyken şarj alıyor ama açıkken bir ses geliyor ve şarj almayı kesiyor. Yarın da Galatasaray- Trabzonspor maçı var. Onu izlemek istiyor. Yarına kadar çözebilirsek iyi olur. Laptop markası Acer. Nasıl çözebiliriz? Hem arkadaş da yanımda olmadığı için bilmiyorum bazı şeyleri.
Kapalıyken edin hocam şarj, o tasarruf yapıyor o yüzden, elektrik fazla gelmesin diye.

Kapalıyken edin hocam şarj, o tasarruf yapıyor o yüzden, elektrik fazla gelmesin diye.
Ben de ona bu lafın bir benzerini söyledim ama "Benim için önemli olan açıkken şarj etmesi." diyor. Maçı izlerken şarj bitmesin diye galiba.

Olmuyor, telefondan izleseniz olmuyor mu?

Hocam ben izlemeyeceğim. Arkadaş izleyecek. Ona söylerim. Ama bu her zaman böyle mi kalacak? Bana yazdı. "Kapalıyken bile şarj almıyor." dedi. PC'si eski ama çok kötü değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı