PC açılınca 2 tane CMD penceresi açılıp kapanıyor

Oyunindirvip virus oldugunu dusunmuyorum. Cunku tum tanidiklarim oradan indiriyor.

Aynen oyle.

Hocam sizin için Windows Security notification başlangıçtan kapadım, yeniden başlat attım bu sefer CMD'ler açılmadı.

Neden olmasin? Bahsi gecen sitenin guvenilir oldugunu mu dusunuyorsunuz?

Her oyunu olmasa da çoğu oyunu temiz sitenin. FIFA17 de ya da PES 17'de trojan vardı onun dışında hiçbir antivirüs uyarı vermedi.

Hocam sizin için Windows Security notification başlangıçtan kapadım, yeniden başlat attım bu sefer CMD'ler açılmadı.

Her oyunu olmasa da çoğu oyunu temiz sitenin. FIFA17 de ya da PES 17'de trojan vardı onun dışında hiçbir antivirüs uyarı vermedi.

Ne kullaniyorsunuz hocam Avast mı?

Virüsten bahsetmiyorum zaten, problemin çözümünü sundum zaten. Yukarıdaki mesajımı okursanız sorunun Windows Security notificationdan kaynaklandığını söylediğimi fark edersiniz.

O is bilgisayardan bilgisayara degisir. Security, benim bilgisayarimda da baslangic seceneklerinde acik ancak CMD falan acilmiyor.

Virüsten bahsetmiyorum zaten, problemin çözümünü sundum zaten. Yukarıdaki mesajımı okursanız sorunun Windows Security notificationdan kaynaklandığını söylediğimi fark edersiniz.
Bende o kapalıydı yinede CMD açılıyordu hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı