Çözüldü PC açılınca Chrome'dan virüslü siteler açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Malwarebytes ile tarama yapın ardından BitDefender indirin BitDefender indirilirken Kaspersky Virus Removal Tool ile de tarama yapın bu işlemlerden sonra sorun kalacağını zannetmiyorum.

KVRT: Free Virus Removal Tool | Free Virus Scanner and Cleaner | Kaspersky
Malwarebytes: Malwarebytes Cybersecurity for Home and Business | Anti-Malware & Antivirus
BitDefender: Ödüllü Antivirüs Çözümleri - Bitdefender Türkiye
Usta sadece Malwarebytes ile taradım ve düzeldi diğerlerini de yükleyip taramama gerek varmı kafama takılan şey 2 dakika sürdü taraması sadeceee ben Windows defender da 20 25 dk sürüyor ve bulamıyordu üstelik

Usta sadece Malwarebytes ile taradım ve düzeldi diğerlerini de yükleyip taramama gerek var mı kafama takılan şey 2 dakika sürdü taraması sadeceee ben Windows Defender da 20 25 dk sürüyor ve bulamıyordu üstelik

Ustam Kaspersky gibi 7 24 bir antivirüs kurun veya BitDefender Free gibi her gireni Windows Defender gibi tararlar. Malwarebytes ise kafanıza göre ister silin ister silmeyin.

Usta sadece Malwarebytes ile taradım ve düzeldi diğerlerini de yükleyip taramama gerek var mı kafama takılan şey 2 dakika sürdü taraması sadeceee ben Windows Defender da 20 25 dk sürüyor ve bulamıyordu üstelik

Çevrimiçi Zararlı Yazılım Tespiti Bununla da tarayın tam tarama yapın.

Ustam Kaspersky gibi 7 24 bir antivirüs kurun veya BitDefender Free gibi her gireni Windows Defender gibi tararlar. Malwarebytes ise kafanıza göre ister silin ister silmeyin.

Çevrimiçi Zararlı Yazılım Tespiti Bununla da tarayın tam tarama yapın.
Abi şuan Malwarebytes var tariyorum reklam da gelmez oldu yinede diğer antivirüs programı kurmama gerek varmı?

Abi şu an Malwarebytes var tariyorum reklam da gelmez oldu yine de diğer antivirüs programı kurmama gerek var mı?

Defender açıksa yetebilir ancak ben Kaspersky kullanıyorum tarama yaparken bile çok kastırmıyor normalde hiç zararı olmuyor artı hard disk kullanıyorum yani kurarsan güvenliğin daha çok artar. Bütün sitelere rahatça giriyorum. YouTube reklamları ve genel virüslü siteleri engelleyen Malwarebytes Browser Guard eklentisi ve ublock Origin de var 2 senedir PC kullanıyorum 1 defa reklam görmedim veya virüs bulaşmadı. Yani tam kafa rahatlığı için şunları kur ayrıca unutma Malwarebytes Browser Guard eklentisinde reklam engelleme kapalı geliyor onun tikini aç ad trackers olan.

Defender açıksa yetebilir ancak ben Kaspersky kullanıyorum tarama yaparken bile çok kastırmıyor normalde hiç zararı olmuyor artı hard disk kullanıyorum yani kurarsan güvenliğin daha çok artar. Bütün sitelere rahatça giriyorum. YouTube reklamları ve genel virüslü siteleri engelleyen Malwarebytes Browser Guard eklentisi ve uBlock Origin de var 2 senedir PC kullanıyorum 1 defa reklam görmedim veya virüs bulaşmadı. Yani tam kafa rahatlığı için şunları kur ayrıca unutma Malwarebytes Browser Guard eklentisinde reklam engelleme kapalı geliyor onun tikini aç ad trackers olan.

Okuldaki akıllı tahtaya da bu 2 eklentiyi kurdum hoca reklam görmediği için beni sağ kolu yaptı:).

Defender açıksa yetebilir ancak ben Kaspersky kullanıyorum tarama yaparken bile çok kastırmıyor normalde hiç zararı olmuyor artı hard disk kullanıyorum yani kurarsan güvenliğin daha çok artar. Bütün sitelere rahatça giriyorum. YouTube reklamları ve genel virüslü siteleri engelleyen Malwarebytes Browser Guard eklentisi ve ublock Origin de var 2 senedir PC kullanıyorum 1 defa reklam görmedim veya virüs bulaşmadı. Yani tam kafa rahatlığı için şunları kur ayrıca unutma Malwarebytes Browser Guard eklentisinde reklam engelleme kapalı geliyor onun tikini aç ad trackers olan.

Okuldaki akıllı tahtaya da bu 2 eklentiyi kurdum hoca reklam görmediği için beni sağ kolu yaptı:).
V o

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun dediklerinizi yapacağım Malwarebytes ücretsiz değilmi deneme sürümü Felan demişti indirdikten sonra

V o
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun dediklerinizi yapacağım Malwarebytes ücretsiz değil mi deneme sürümü falan demişti indirdikten sonra

Evet ücretsiz, deneme sürümünü 14 gün bedava kullandırıyor sonra otomatik olarak Free'ye geçiyor bende de öyle oldu.

Geri
Yukarı