Çözüldü PC açılınca Google açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kekimi kedi 7

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, 1,2 hafta önce PC'yi açtığımda Google'dan değişik bir site açıldı. YouTube'dan bakıp düzelttim 2. gün gene aynı şekilde oldu ve bu 1,2 hafta devam etti düzeltemiyorum az önce PC'yi açtığımda yeniden değişik bir site açıldı bunun kesin çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Görev yöneticisinde başlangıçta Google Chrome gözükmüyor.

Dediğiniz uygulama ile tarama yaptım 4 tane tehdit algıladı ama düzelttim olmuş mudur?

Büyük ihtimalle olmuştur. Chrome açıldığına emin misin? Çünkü Chrome'dan bir reklam sayfası açılıyor diye gösteriyor. Şimdi sildiyseniz gitmişitir. oldu ise çözüm olarak işaretler misiniz?
Windows 10 ise: Görev yöneticisi> başlangıç> Google Chrome sağ tık> devre dışı
Windows 7 ise: Çalıştır> msconfig> başlatma> Google Chrome sağ tık> devre dışı>uygula>tamam
Eğer dediklerim olmuyor ise MBAM ile tarama yapnız.

Windows 10 ise: Görev yöneticisi> başlangıç> Google Chrome sağ tık> devre dışı.
Windows 7 ise: Çalıştır> msconfig> başlatma> Google Chrome sağ tık> devre dışı>uygula>tamam

Windows 10 ise: Görev yöneticisi> başlangıç> Google Chrome sağ tık> devre dışı.

Dediğiniz uygulama ile tarama yaptım 4 tane tehdit algıladı ama düzelttim olmuş mudur?

Dosya Ekleri

• 1651395620413.png
    1651395620413.png
    239,4 KB · Görüntüleme: 41
  • 1651395638688.png
    1651395638688.png
    249,6 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Büyük ihtimalle olmuştur. Chrome açıldığına emin misin? Çünkü Chrome'dan bir reklam sayfası açılıyor diye gösteriyor. Şimdi sildiyseniz gitmişitir. oldu ise çözüm olarak işaretler misiniz?

Çözüm

Evet Chrome'dan bir sayfa açılıyordu sanırsam oldu 2 kere denedim teşekkür ederim desteğin için.

Geri
Yukarı