PC açılınca reklam çıkıyor

Konu dağılmaya başladı, neyse, şimdi güzel bir antivirüs dene, Kaspersky, Malwarebytes (evet biliyorum bu bir anti-malware), Hitman Pro, Norton gibi gibi... İstediğini seç, tara, hala düzelmezse belki bu reklam aslında bir reklam değil de bir bildirim olabilir, Chrome'u aç, tarama verilerini temizle ve Chrome'un bildirim ayarlarına bak, bildirim ayarlarında şüpheli bir uygulama varsa kapat.

Format atacağım Malwarebytes yükledim 11 tane zararlı dosya buldum önce karantinaya aldım sonra sildim ardından PC'yi yeniden başlattım maalesef yine aynı reklamlar çıkıyor işin kötü tarafı aşırı dikkatli PC kullanan bir insanım 18 senedir PC kullanırım başıma gelmesi ironik cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim çare format.

Format atacağım Malwarebytes yükledim 11 tane zararlı dosya buldum önce karantinaya aldım sonra sildim ardından PC'yi yeniden başlattım maalesef yine aynı reklamlar çıkıyor işin kötü tarafı aşırı dikkatli PC kullanan bir insanım 18 senedir PC kullanırım başıma gelmesi ironik cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim çare format.
Chrome'a gidip tarama verilerini temizle ve Chrome'un bildirim ayarlarına girip oradan şüpheli bir bildirimi kapamayı dene.

Geri
Yukarı