PC açılırken siyah ekranda kalıyor

Lapsbeon

Decapat
Daha fazla  
Evet başlıkta da belirttiğim gibi siyah ekranda kalıyor. Herhangi bir tuşa basınca açılıyor ve masaüstü geliyor. Sebebi ne olabilir?

Başlat/Çalıştır
msconfig
bilgisayarın başlangıcında çalışan uygulamalar burda gözükür. eğer bi uygulama engel oluyorsa ondan yapar. burdan bilmediğiniz programların tikini kaldırıp bi deneyebilirsiniz

Başlat/Çalıştır
msconfig
bilgisayarın başlangıcında çalışan uygulamalar burda gözükür. eğer bi uygulama engel oluyorsa ondan yapar. burdan bilmediğiniz programların tikini kaldırıp bi deneyebilirsin
O da bu şekilde yanlış bişey kaldırmak istemiyorum size sorayım

Dosya Ekleri

• IMG_20221019_120908.jpg
    IMG_20221019_120908.jpg
    193,5 KB · Görüntüleme: 12
MSASCuiL onu devre dışı yapıp bi deneyin. ne olduğunu bilmiyorum. zaten hepsinide kaldırsanız bişey olmaz merak etmeyin sadece açılışta direk çalışacak programlar burda listeleniyor.

MSASCuiL onu devre dışı yapıp bi deneyin. ne olduğunu bilmiyorum. zaten hepsinide kaldırsanız bişey olmaz merak etmeyin sadece açılışta direk çalışacak programlar burda listeleniyor.
Olmadı hocam.MSASCuiL Windows Defender'ın arayüzüymüş

Şunu deneyebilirsin; Aygıt yöneticisini aç, Fare ve diğer işaret aygıtlarını seç kullanmış olduğun fare aygıtına çift tıkla açılan pencerede Güç yönetimi sekmesine gel ve Bu aygıt, bilgisayarı başlatsın işaretini kaldırıp Tamam de. Aynı işlemi Klavye için de yapmalısın.
Harici mouse ve klavye ile denedim fakat sonuç aynı hocam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı