Pc açılırken sorun yaşıyorum

Daha fazla  
PC'yi açmaya kalktığım zaman power tuşuna bastığım zaman ekrana görüntü gelmiyor. PC'yi 3-4 kere kapattıktan sonra görüntü ekrana anca geliyor. 2 gündür açarken zorlanıyorum. Ekrana görüntü gelmediği anlarda power tuşu da kilitleniyor. Kapatmaya bastığım halde pc kapanmıyor. Güç kaynağından kapatıyorum. Açılmadığı anlarda da ayrıca cızırtı gibi bir ses geliyor.
Sistem
Xıgmatek shockwave kasa
XFX R9 280x ekran kartı
AMD FX 8320
Kingston Hyperx RAM
Xıgmatek silver güç kaynağı
Xıgmatek Red Scorpion İşlemci Soğutucusu
WD HDD 1 tb
Asus M5a97 R 2.0 Anakart

Son düzenleyen: Moderatör:
C'yi açmaya kalktığım zaman power tuşuna bastığım zaman ekrana görüntü gelmiyor. PC'yi 3-4 kere kapattıktan sonra görüntü ekrana anca geliyor. 2 gündür açarken zorlanıyorum. Ekrana görüntü gelmediği anlarda power tuşu da kilitleniyor. Kapatmaya bastığım halde pc kapanmıyor. Güç kaynağından kapatıyorum. Açılmadığı anlarda da ayrıca cızırtı gibi b

Kasada biriken statik elektriği aldım bios pilini çıkarıp sıfırladım şu an bir problem görünmüyor ilerleyen günlerde bakalım ne olacak..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı